روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شایعه: آمازون یک سرویس استریم موسیقی رایگان راه‌اندازی می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شایعه: آمازون یک سرویس استریم موسیقی رایگان راه‌اندازی می‌کند

در چند سال اخیر با دسترسی عموم افراد در نقاط مختلف جهان به اینترنت پرسرعت، استقبال از سرویس های آنلاین پخش موزیک و ویدئو هم به مراتب بیشتر شده است. پیرامون همین موضوع نیز آمازون در نظر دارد در جهت گسترش حوزه فعالیت خود در فضای مجازی، یک سرویس استریم موسیقی رایگان راه اندازی کند.بر اساس گزارش منتشر شده از سوی Billboard، سرویس استریم موسیقی آمازون برای عموم کاربران به صورت نامحدود و رایگان خواهد بود و هزینه های خود را از طریق پذیرش آگاهی های تبلیغاتی تأمین خواهد کرد؛ بدیهی است که در این صورت کاربران راهی برای فرار از این تبلیغات نخواهند داشت.همان طور که می دانید آمازون هم اکنون نیز دارای یک سرویس اشتراکی استریم موسیقی با نام Amazon Music است، با این حال نسخه رایگان قرار است محدودیت دسترسی به آرشیوهای مختلف را از میان بردارد. در میان ارائه دهندگان مشهور سرویس استریم موسیقی کنونی، تنها Spotify و Tidal هستند که امکان دسترسی کاربران به آلبوم های محدود را در ازای تماشای تبلیغات آنلاین می دهند.در همین خصوص.. سرویس YouTube Music معرفی شد؛ دوبرابر گران تر از اسپاتیفای ۲۸ اردیبهشت, ۱۳۹۷حال سؤال اصلی این است که سرویس استریم موسیقی رایگان آمازون تا چه میزان وسعت داشته و چگونه می تواند صرفاً با نمایش تبلیغات قطعات جدید را در اختیار کاربران قرار دهد؟ البته برگ برنده آمازون در این رقابت، همکاری تنگاتنگ با تهیه کنندگان و لیبل های مختلف است که می تواند در جهت فروش فیزیکی سی‎دی با آن ها همکاری کند.آمازون همچنین بر بازار اسپیکرهای هوشمند به خوبی تسلط داشته و می تواند با ارائه سرویس استریم موسیقی رایگان بر روی Alexa، کاربران را به استفاده از آن ترغیب کند. خرید حق اشتراک سرویس پرایم برای کاربران 119 دلار هزینه در بر خواهد داشت که شامل ارسال رایگان سفارش های از آمازون خواهد شد. با خرید این سرویس به طور میانگین هر کاربر 7.99 دلار در هرماه برای دسترسی به آرشیو Amazon Music پرداخت می کند که 2 دلار کمتر از حق اشتراک اصلی این سرویس است؛ البته این رقم نیز برای اشتراک سه ماهه افرادی که اسپیکر‎های هوشمند Echo را هم خریداری کنند به 3.99 دلار کاهش پیدا می کند.دانستن این نکته هم بد نیست که Spotify با داشتن بیش از 200 میلیون کاربر، به عنوان محبوب ترین سرویس استریم موسیقی حال حاضر شناخته می شود. SoundCloud، اپل موزیک و آمازون هم به ترتیب با داشتن 150، 50 و 16 میلیون کاربر در رده های بعدی قرار دارند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان شایعه: آمازون یک سرویس استریم موسیقی رایگان راه‌اندازی می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شایعه: آمازون یک سرویس استریم موسیقی رایگان راه‌اندازی می‌کند از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون