روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان حالا می‌توانید از گوشی اندرویدی خود به عنوان یک کلید امنیتی فیزیکی استفاده کنید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

حالا می‌توانید از گوشی اندرویدی خود به عنوان یک کلید امنیتی فیزیکی استفاده کنید

وقتی قصد ورود به حساب کاربری خود را دارید یک کلید امنیتی روشی ایمن برای تأیید هویت شماست. روش های متعددی برای افزایش امنیت آنلاین شما وجود دارد که از جمله آن ها می توان به ارسال کد امنیتی از طریق پیامک و ایمیل و یا سیستم تأیید هویت دومرحله ای اشاره کرد. تأیید هویت دومرحله ای در حساب گوگل از طریق اپلیکیشن authenticator انجام می شود که هر ۳۰ ثانیه یک کد جدید تولید می کند. اما شاید ایمن ترین این روش ها استفاده از یک کلید امنیتی فیزیکی مثل کلید تایتان گوگل باشد.خبر خوب این که از این پس می توانید گوشی هوشمند اندرویدی خود را به یک کلید امنیتی فیزیکی تبدیل کند. کافیست گوشی شما از اندروید ۷ یا جدیدتر استفاده کند و همچنین سیستم تأیید هویت دومرحله ای گوگل را نیز فعال کرده باشید. علاوه بر این باید یک کامپیوتر مجهز به بلوتوث با ویندوز ۱۰، سیستم عامل کروم یا مک اپل در اختیار داشته باشید.در همین خصوص.. گوگل کلید امنیتی فیزیکی خود را برای ورود ایمن تر معرفی کرد ۴ مرداد, ۱۳۹۷ اینستاگرام ویژگی تأیید هویت دومرحله ای را برای تمامی کاربران… ۳ فروردین, ۱۳۹۶به این ترتیب هربار که یک مرورگر یا دستگاه قصد ورود به اکانت گوگل شما را داشته باشد می توانید از گوشی خود دسترسی را تأیید یا رد کنید. ویدئوی بالا نحوه کارکرد این قابلیت را نشان می دهد. همچنین اطلاعات بیشتر را می توانید در بلاگ خود گوگل در این زمینه بخوانید. برای حفظ امنیت خود ابتدا هیچ گاه پسوردتان را در اختیار دیگران قرار ندهید و سپس حتماً از یکی از روش های گفته شده برای بهبود امنیت استفاده کنید.

مطلب با عنوان حالا می‌توانید از گوشی اندرویدی خود به عنوان یک کلید امنیتی فیزیکی استفاده کنید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان حالا می‌توانید از گوشی اندرویدی خود به عنوان یک کلید امنیتی فیزیکی استفاده کنید از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون