روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ‌نت: من هیولا هستم! I Am Monster: Idle Destruction از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ‌نت: من هیولا هستم! I Am Monster: Idle Destruction

در دنیایی عجیب و رنگارنگ در نقش یک هیولا هستید که باید خودش را ارتقا داده و هی بزرگ و بزرگ تر شود. وقتی ساختمان های اطراف را ویران کنید می توانید بزرگ شوید پس به ویرانی بیشتر بپردازید تا هیولاهای قوی تری را به دست آورید. در این راه حیوانات دست آموزی نیز در اختیارتان گذاشته شده تا به شما در جنگ با دشمنانتان کمک کنند. هرچقدر میزان ساختمان هایی که تخریب می کنید بیشتر باشد با سرعت بیشتری ارتقا یافته و بزرگ تر می شوید.I Am Monster- Idle Destruction قبلی1 از 7بعدی در این شهر عجیب و غریب همه چیز برای این که شما ویران کنید قرار داده شده پس هرچقدر می توانید به تخریب بپردازید تا بتوانید 6 هیولایی که برایتان تعبیه شده را به دست آورید و در هر بار پیشرفت کردن به یکی از آن ها رسیده و در نهایت به پرقدرت ترین آن ها برسید. هرچقدر قدرت هیولایتان بیشتر شود می توانید ساختمان های عظیم تر و بیشتری را تخریب کنید. این بازی در فضایی سه بعدی و بسیار جذاب طراحی شده و برای افرادی که به بازی های اکشن علاقه دارند می تواند بسیار سرگرم کننده و حتی اعتیادآور باشد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپ‌نت: من هیولا هستم! I Am Monster: Idle Destruction از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ‌نت: من هیولا هستم! I Am Monster: Idle Destruction از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون