روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ‌نت: کونگ‌فوی پیکسلی در بازی Kung Fu Z / دانلود برای اندروید و آیفون از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ‌نت: کونگ‌فوی پیکسلی در بازی Kung Fu Z / دانلود برای اندروید و آیفون

در بازی Kung Fu Z از زاویه ای متفاوتی به زامبی ها نگاه کرده و با استفاده از فنون رزمی با آن ها بجنگید. شخصیت اصلی بازی یک کنگ فو کار بوده که با به کار گیری فنون رزمی خود زامبی ها را از بین می برد. این بازی در محیطی دوبعدی و با گرافیکی پیکسلی می تواند بسیار خاطره انگیز و جذاب باشد. فضاهایی که در بازی می بینید به خاطر خاص بودن گرافیک بسیار جدیدو متنوع هستند.Kung Fu Z قبلی1 از 5بعدی شما به عنوان شخصیت اول بازی در جایی که آخرالزمان شده قرار گرفته اید و می بینید که تمامی انسان ها تبدیل به زامبی های خونخوار و وحشتناکی شده اند پس باید از خودتان دفاع کنید تا تبدیل به زامبی نشده و یا کشته نشوید. پس باید به عنوان یک ورزشکار حرفه ای که به فنون رزمی کاملا آشناست به جنگ با آن ها پرداخته و از تمامی توانایی هایتان در این مبارزات استفاده نمایید. نکته جذاب بازی این است که شخصیت اصلی آن را می توانید برای خودتان شخصی سازی کرده و با سلیقه خود در ظاهر آن تغییراتی نیز اعمال کنید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپ‌نت: کونگ‌فوی پیکسلی در بازی Kung Fu Z / دانلود برای اندروید و آیفون از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ‌نت: کونگ‌فوی پیکسلی در بازی Kung Fu Z / دانلود برای اندروید و آیفون از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون