روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان قابلیت رسم نمودار توابع به ماشین حساب ویندوز 10 می‌آید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

قابلیت رسم نمودار توابع به ماشین حساب ویندوز 10 می‌آید

شرکت مایکروسافت تقریبا یک ماه پیش ماشین حساب ویندوز 10 را به صورت پروژه متن باز به گیت هاب اضافه کرد و بنابر گزارش ZDNet تاکنون بیش از 30 پیشنهاد از مشارکت کنندگان برای بهبود این برنامه دریافت کرده است و در اولین تغییر جدید ناشی از انتخاب یکی از این پیشنهادها قصد دارد قابلیت رسم نمودار توابع را به این ماشین حساب اضافه کند.در همین خصوص.. مایکروسافت افزونه ویندوز دیفندر را برای فایرفاکس و کروم عرضه… ۲۸ اسفند, ۱۳۹۷ هکرها ویندوز 10 را برای نینتندو سوییچ پورت کردند! ۱۵ اسفند, ۱۳۹۷این ایده مهندس مایکروسافت Dave Grochocki بود که پیشنهاد کرد تا دانشجویان بتوانند از ویژگی گرافیکی ماشین حساب ویندوز 10 برای مطالعه جبر استفاده کنند. او اشاره کرده که اعتقاد دارد که جبر، سنگ زیرین ریاضیات پیشرفته و دیگر دوره های علمی و مهندسی است.بسیاری از برنامه های ماشین حساب حرفه ای این قابلیت را در خود جای داده اند و حالا مایکروسافت با اضافه کردن این قابلیت به یکی از رقبای آنها تبدیل خواهد شد. البته این قابلیت هنوز در مرحله توسعه قرار دارد و فعلا کاربران گیت هاب قادر به استفاده از این قابلیت هستند اما با توجه به متن باز بودن این پروژه می توان انتظار اضافه شدن آن در یکی از آپدیت های بعدی ویندوز را داشت.

برچسب ها:

مطلب با عنوان قابلیت رسم نمودار توابع به ماشین حساب ویندوز 10 می‌آید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان قابلیت رسم نمودار توابع به ماشین حساب ویندوز 10 می‌آید از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون