روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مدیر مالی هواوی هنگام بازداشت یک آیفون، آی‌پد و مک‌بوک به همراه داشته است! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مدیر مالی هواوی هنگام بازداشت یک آیفون، آی‌پد و مک‌بوک به همراه داشته است!

اگر به خاطر داشته باشید در خبرها خواندیم که مدیر مالی هواوی که از قضا دختر بنیان گذار این شرکت هم محسوب می شود به جرم نقض تحریم های هواوی علیه ایران در آذرماه در کانادا بازداشت شد. حالا خبر رسیده که منگ وان ژو در هنگام بازداشت سه محصول کلیدی از شرکت رقیب اپل یعنی آیفون، آی پد و مک بوک به همراه داشته است. این خبر برای شرکتی که هم گوشی هوشمند، هم تبلت و هم لپ تاپ تولید می کند می تواند خجالت بار باشد. مسلماً شرکتی که مسئولین رده بالای آن خود از محصولات آن شرکت استفاده نمی کنند نمی تواند مردم را به خرید آن ها ترغیب کند.در همین خصوص.. آمریکا هواوی را به نقض تحریم های ایران و سرقت اطلاعات… ۹ بهمن, ۱۳۹۷ مدیرمالی هواوی به قید وثیقه و به صورت مشروط آزاد شد ۲۱ آذر, ۱۳۹۷هواوی سال گذشته همچنین چندین کارمند خود که توییت های حساب کاربری هواوی را از طریق آیفون ارسال کرده بودند تنبیه کرده بود. با این حال در این دوره شرکت ها معمولاً کارمندان خود را به استفاده از محصولات شرکت اجبار نمی کنند و پیش از این کارمندان گوگل و مایکروسافت نیز با آیفون یا مک بوک در بین عموم دیده شده اند.همچنین طبق اسناد منتشر شده دادگاه خانم منگ وان ژو هنگام بازداشت همچنین یک نسخه پورشه ادیشن از میت 20 را نیز به همراه داشته است. در زمینه تبلت ها می توان گفت هیچ تبلت اندرویدی در سطح آی پد پرو اپل وجود ندارد اما استفاده از مک بوک می تواند نشانه این موضوع باشد که مدیر مالی هواوی اصولاً سیستم عامل مک را به ویندوز ترجیح می دهد. با این حال واکنش هواوی به این موضوع می تواند جالب توجه باشد.

مطلب با عنوان مدیر مالی هواوی هنگام بازداشت یک آیفون، آی‌پد و مک‌بوک به همراه داشته است! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مدیر مالی هواوی هنگام بازداشت یک آیفون، آی‌پد و مک‌بوک به همراه داشته است! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون