روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپل در حال کار بر روی آی‎پد 7 با صفحه‌نمایش 10.2 اینچی و یک آی‎پد جدید 10.5 اینچی است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپل در حال کار بر روی آی‎پد 7 با صفحه‌نمایش 10.2 اینچی و یک آی‎پد جدید 10.5 اینچی است

در اخبار قبلی خواندیم که اپل در تاریخ 13 خردادماه سال آینده در نظر دارد در مقر اصلی خود کنفرانس WWDC 2019 را برگزار کند. پیرامون همین موضوع امروز اطلاعاتی به دست آمده که فاش می کند در این مراسم احتمالاً شاهد معرفی جایگزین آی پد مینی و آی‎پد 7 خواهیم بود.پیش تر شایعه شده بود که ابعاد نمایشگر آی پد جدید همچنان از نسل قبلی حفظ شده است، با این حال منبع خبر جدید مدعی است که آی‎پد 7 با پنل 10.2 اینچی معرفی خواهد شد. همچنین مدلی با نمایشگر 10.5 اینچی هم در راه است که البته فاقد پسوند پرو خواهد بود.در همین خصوص.. اپل تاریخ برگزاری WWDC 2019 را اعلام کرد: 13 تا 17 خردادماه ۲۴ اسفند, ۱۳۹۷ آی پد مینی 5 اپل سال آینده معرفی خواهد شد ۱ دی, ۱۳۹۷با توجه به اختلاف ناچیز ابعاد نمایشگر این دو مدل هنوز مشخص نیست که شرکت سازنده چه وجه تمایزی میان آن ها ایجاد خواهد شد. البته پیش بینی می شود مدل 10.5 اینچی رده‎ای میان آی‎پد و آی‎پد پرو ایجاد خواهد کرد که برخی از ویژگی های مدل پرو مانند سنسور تشخیص چهره را با قیمت مقرون به صرفه تر ارائه می کند.در حال حاضر آی پد با قیمت 329 و آی پد مینی نسل چهارم با پایه قیمت 399 دلار قابل سفارش است، اما انتظار داریم که مدل 10.5 اینچی با برچسب قیمتی 500 تا 550 دلاری راهی بازار شود؛ بدین ترتیب می تواند به گزینه ای ایده آل برای آی پد پرو 10.5 اینچی با پایه قیمت 649 دلاری تبدیل شود.در سوی دیگر می توان پیش بینی کرد که هر دو آی پد مورد بحث از تراشه A12X Bionic قدرت گرفته باشند، اما سنسور تشخیص چهره فیس آی‎دی صرفا در مدل 10.5 اینچی تعبیه شود. وجه تمایز دیگر مدل بزرگ تر، ضخامت بدنه کمتر است که در تنوع رنگ بیشتری هم راهی بازار خواهد شد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپل در حال کار بر روی آی‎پد 7 با صفحه‌نمایش 10.2 اینچی و یک آی‎پد جدید 10.5 اینچی است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپل در حال کار بر روی آی‎پد 7 با صفحه‌نمایش 10.2 اینچی و یک آی‎پد جدید 10.5 اینچی است از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون