روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان خودرو الکتریکی تسلا مدل وای (Tesla Model Y) با قیمت پایه 39 هزار دلار رونمایی شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

خودرو الکتریکی تسلا مدل وای (Tesla Model Y) با قیمت پایه 39 هزار دلار رونمایی شد

همانطور که پیش از این وعده داده بودیم بالاخره 23 اسفند فرا رسید و خودرو الکتریکی تسلا مدل وای (Tesla Model Y) رونمایی شد. خودرو الکتریکی مدل وای همانطور که اشاره کردیم یک خودرو SUV جمع و جور به حساب می آید.بهترین نسخه آن می تواند با یک بار شارژ تقریبا 483 کیلومتر را بپیماید و به قیمت 47 هزار دلار به فروش خواهد رفت. بهترین نسخه با بالاتری کارآیی خودرو مدل وای تسلا که به قیمت 60 هزار دلار عرضه خواهد شد نیز شتاب صفر تا صد 3.5 ثانیه ای دارد.این پنجمین خودرو الکتریکی تسلا است که ایلان ماسک روانه خیابان ها می کند و در واقع دومین تلاش تسلا برای تصاحب سهم اصلی بازار خودروهای الکتریکی است.ایلان ماسک در مراسم معرفی خودرو تسلا مدل وای با اعلام اینکه از نظر عملکرد این خودرو یک خودرو SUV است تاکید کرده است که البته مانند یک خودرو اسپرت سواری می دهد.در همین خصوص.. تسلا مدل وای (Tesla Model Y) در روز 23 اسفندماه معرفی می شود ۱۴ اسفند, ۱۳۹۷ نسخه ارزان تر تسلا مدل 3 با قیمت 45 هزار دلار معرفی شد ۲۸ مهر, ۱۳۹۷ایلان ماسک در خصوص زمان عرضه این خودرو اعلام کرده است که اولین نسخه تسلا مدل وای با قابلیت طی بیشترین مسافت با یک بار شارژ (483 کیلومتر) به قیمت 47 هزار دلار در پائیز سال 1399 به بازار عرضه می شود.تسلا همچنین از یک نسخه چهار چرخ متحرک به قیمت 51 هزار دلار و نسخه با بالاترین عملکرد به قیمت 60 هزار دلار خبر داده که این دو نسخه نیز در پائیز سال 1399 عرضه خواهند شد.ارزان ترین نسخه تسلا مدل وای (Tesla Model Y) به قیمت 39 هزار دلار که میزان مسافت طی شده با یک بار شارژ آن به صورت استاندارد 370 کیلومتر خواهد بود در سال 2021 میلادی به بازار عرضه خواهد شد.خودرو تسلا مدل Y راحت تر از تسلا مدل 3 است اما در برابر ابهت مدل 3 مطمئنا کم می آورد. مدل وای تسلا آن طور که در مراسم رونمایی از این خودرو در استودیو طراحی تسلا به نمایش گذاشته شد، یک خودرو هفت نفره است.ایلان ماسک با توصیف مدل ‎‎Y به عنوان ایمن ترین خودرو SUV در سایز متوسط اعلام کرده که پیش بینی می کند از نظر ایمنی قادر به دریافت 5 ستاره کامل ایمنی در تصادف باشد و مجوز تردد در تمامی بزرگراه ها را به دست آورد.باید دید در حالی که گمانه زنی ها از اشباع بازار خودروهای الکتریکی در ایالات متحده و تمایل تسلا به عرضه محصولات خود در اروپا و چین خبر دارد آینده بازار خودروهای الکتریکی به کدام سمت خواهد رفت.

برچسب ها:

مطلب با عنوان خودرو الکتریکی تسلا مدل وای (Tesla Model Y) با قیمت پایه 39 هزار دلار رونمایی شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان خودرو الکتریکی تسلا مدل وای (Tesla Model Y) با قیمت پایه 39 هزار دلار رونمایی شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون