روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آیا نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار هواوی این شکلی خواهد بود؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آیا نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار هواوی این شکلی خواهد بود؟

در عین حال پایگاه معتبر LetsGoDigital پتنتی منتشر کرده که پتانسیل خوبی برای تبدیل شدن به زبان طراحی گوشی های نسل بعدی شرکت هواوی دارد. گوشی هواوی نمایش داده شده در این پتنت همانند نسل فعلی دارای یک ترکیب دوربین سه گانه است اما به جای آنکه در یک حالت مربعی شکل یا عمودی قرار بگیرد این بار به صورت افقی در بالای بخش پشتی دستگاه جا خوش کرده است.به دلیل آنکه با یک پتنت روبه رو هستیم طبیعتا نمی توان انتظار داشت که جزئیات مربوط به هر سنسور دوربین مشخص شده باشد اما از حالت سنسور دوربین سمت راست گوشی می توان فهمید که این مدل هم مجهز به تکنولوژی زوم 10 برابری بدون افت کیفیت هواوی خواهد بود. سنسورهای چپ و البته وسط دوربین هم به عنوان سنسورهای اصلی عمل خواهند کرد و در طرف چپ آن ها هم سیستم اتوفوکوس لیزری و فلش LED جا خوش کرده اند.اما دلیل اصلی این چینش خطی و افقی دوربین ها دقیقا در زیر آن قرار دارد و برخلاف گذشته که یک فضای خالی در آنجا قرار داشت، اکنون هواوی دست به خلاقیت زده و یک صفحه نمایش دیگر در اینجا طراحی کرده است. آنچه که مشخص است این است که هنگامی که گوشی برعکس روی زمین قرار گیرد این صفحه نمایش دوم در نقش یک صفحه همیشه روشن عمل خواهد کرد و اطلاعات لازم را در اختیار کاربر قرار می دهد.در همین خصوص.. گوشی نوا 4e هواوی (Huawei Nova 4e) با صفحه نمایش 6.2 اینچی و… ۲۳ اسفند, ۱۳۹۷ آمار فروش جهانی گوشی های سری میت 20 هواوی به 10 میلیون… ۲۱ اسفند, ۱۳۹۷همچنین می توان کاربردهای سریع و مبتدی دیگری مانند پخش موسیقی را هم برای این پنل تعریف کرد. همچنین صفحه نمایش دوم در این گوشی هواوی می تواند خبر خوبی برای طرفداران سلفی باشد چون از طریق این صفحه می توان به دوربین اصلی گوشی دسترسی داشت و از قابلیت های بسیار آن که معمولا در دوربین های جلو خبری از آن ها نیست، بهره گرفت.نکته دیگر پتنت حاضر استفاده از یک صفحه نمایش لبه به لبه یا Edge to Edge بوده که ظاهری شبیه به گوشی دیگر هواوی یعنی P30 پیدا کرده است و در بالای آن نیز یک بریدگی بسیار ریز دیده می شود که به سختی می توان آن را تشخیص داد. تقریبا در تمامی موارد این بریدگی مختص به دوربین سلفی گوشی است اما با قرار دادن یک صفحه نمایش در پشت گوشی دیگر نیازی به حضور آن نخواهد بود.اگر از طرفداران باز کردن گوشی خود با تشخیص چهره هستید پس دوربین سلفی می تواند کاربردی بیش از سلفی داشته باشد اما اگر حسگر اثر انگشت هم کار شما را راه می اندازد پس قرار دادن یک حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش می تواند برای نسل بعدی گوشی پرچمدار هواوی کافی باشد.روی فریم فلزی پائین گوشی هم شاهد حضور جک 3.5 میلی متری هدفون، یک اسپیکر و پورت USB-C هستیم. در بخش کناری آن هم دکمه های تنظیم صدا و البته پاور گوشی جای گرفته اند. البته تمامی اطلاعات فوق در قالب یک پتنت منتشر شده اند که شاید هیچ وقت به مرحله عرضه نرسد. نظر شما در مورد پتنت هواوی چیست؟ اگر این پتنت تبدیل به یک محصول نهایی و گوشی جدید هواوی شود به نظر شما زیباست و ارزش خریدن دارد؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان آیا نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار هواوی این شکلی خواهد بود؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آیا نسل بعدی گوشی‌های پرچمدار هواوی این شکلی خواهد بود؟ از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون