روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مشکل حسگر اثر انگشت گلکسی اس 10 سامسونگ در آپدیت بعدی رفع خواهد شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مشکل حسگر اثر انگشت گلکسی اس 10 سامسونگ در آپدیت بعدی رفع خواهد شد

حسگرهای اولتراسونیک زیر صفحه نمایش گلکسی اس 10 سامسونگ در مقایسه با حسگرهای نوری شرکت های رقیب هم سریع تر و هم دقیق تر است اما به نظر می رسد که تعدادی از کاربران از عملکرد نه چندان مناسب و وجود مشکل در حسگر اثر انگشت گلکسی اس 10 خبر داده اند که شرکت کره ای را مجاب به پاسخگویی کرده است.سامسونگ در واکنش به طرح این مشکل در گلکسی اس 10 اعلام کرده که شرایط و وضعیت های متفاوتی برای استفاده از اثر انگشت اولتراسونیک را می توان متصور شد که کاربران حس می کنند سنسور به درستی کار نمی کند. از جمله این شرایط می توان به خشکی محیط اطراف، خشکی بیش از حد انگشت و البته وجود خراش یا زخم روی انگشت مورد استفاده اشاره کرد.در همین خصوص.. پیش بینی آمار فروش سری گلکسی اس 10 سامسونگ؛ ده میلیون دستگاه… ۲۳ اسفند, ۱۳۹۷ حسگر تشخیص چهره گلکسی اس 10 سامسونگ می تواند توسط یک عکس یا… ۲۰ اسفند, ۱۳۹۷سامسونگ همچنین در پاسخ به افزایش طرح این مشکل گلکسی اس 10 عنوان کرده یک آپدیت جدید اخیرا منتشر کرده که عملکرد حسگر اثر انگشت پرچمداران این شرکت را بهبود می دهد اما برای اطمینان بیشتر اظهار داشته که در آینده آپدیت های بیشتری برای بالا بردن دقت این سنسورها منتشر خواهد شد.با وجود آنکه این مشکل گلکسی اس 10 برای همه کاربران پیش نیامده اما برای بالا بردن دقت عملکرد این سنسور بهتر است استفاده از هر گونه محافظ صفحه را از یاد ببرید. 25 بهمن ماه و پیش از مراسم رونمایی از گلکسی اس 10 سامسونگ، ویدئویی منتشر شده بود که در این ویدئو مشکل محافظ صفحه با حسگر اثر انگشت جدید گوشی تأیید شده بود.سامسونگ در روز معرفی سری گلکسی اس 10 اعلام کرده بود که گلکسی اس 10 و اس 10 پلاس اولین گوشی های دنیا با حسگر اثر انگشت اولتراسونیک هستند که امنیت، سرعت و دقت بیشتری نسبت به نسخه نوری در میت 20 پرو و وان پلاس 6تی دارند. حال باید دید آپدیت های بعدی می توانند سامسونگ را به این ادعا نزدیک کنند و یا استفاده از یک فناوری جدید حتی می تواند برای این محصول مشکل ساز شود.

مطلب با عنوان مشکل حسگر اثر انگشت گلکسی اس 10 سامسونگ در آپدیت بعدی رفع خواهد شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مشکل حسگر اثر انگشت گلکسی اس 10 سامسونگ در آپدیت بعدی رفع خواهد شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون