روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان تاریخ برگزاری WWDC 2019 اپل اعلام شد: 13 تا 17 خردادماه از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

تاریخ برگزاری WWDC 2019 اپل اعلام شد: 13 تا 17 خردادماه

در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در سال 2019 انتظار می رود به طور معمول شاهد نسخه های جدیدی از iOS ،macOS ،tvOS ،watchOS و هر چیزی که فکر کنید با پسوند OS می توان عرضه کرد، باشیم. از شعار “Write code. Blow minds.” برای WWDC 2019 اپل استفاده شده و تصویر گرافیکی بالا را برای آن در نظر گرفته که ذهن یک ربات با مزه با کدهایی که با استفاده از ابزارهای توسعه دهندگان اپل نوشته شده منفجر شده!انتظار می رود امسال تمرکز اصلی در WWDC 2019 اپل بر روی iOS 13 باشد که امیدواریم تغییرات بنیادینی برای هسته رابط کاربری آیفون ها و آی پد ها به همراه داشته باشد. شایعات حکایت از آن دارد که اپل در حال کار بر روی بازسازی رابط کاربری“Springboard” خود است و خوشبختانه امسال موفق به انجام این کار خواهد شد اگر چه برخی بهبودهای دیگر نیز امیدواریم بر روی iOS صورت پذیرد.آی پد پرو به ویژه، دارای سخت افزار بسیار قدرتمندی است که در واقع محدودیت های نرم افزاری آن را عقب نگه می دارد و از جمله این محدودیت ها می توان به عدم پشتیبانی از قابلیت چند کاربره و محدودیت های پیچیده در پشتیبانی از حافظه های USB خارجی اشاره کرد.یکی دیگر از امیدواری های WWDC امسال این است که شاهد نزدیک تر شدن iOS و macOS باشیم که نیازمند امکان اجرای اپ های آی پد و آیفون بر روی مک است. اگرچه این امکان هم اکنون نیز برای برخی اپ ها با استفاده از سیستم عامل macOS Mojave (موهاوی) که اپل آن را در WWDC 2018 معرفی کرد، امکان پذیر است اما تا حالت ایده آل فاصله زیادی باقیمانده است و امیدواریم اپل این امکان را برای توسعه دهندگان بیشتری فراهم کند.در همین خصوص.. اپل در حال کار بر روی آی‎پد 7 با صفحه نمایش 10.2 اینچی و یک… ۲۴ اسفند, ۱۳۹۷ آی پد بعدی اپل جک هدفون و تاچ آی دی را حفظ خواهد کرد ۱۹ اسفند, ۱۳۹۷صحبت از مک شد باید بگوئیم که همچنان مشخص نیست که اپل چه زمانی اقدام به معرفی مک پرو جدید ماژولار خود خواهد کرد اما خب برخی شایعات از این حکایت دارد که در WWDC 2019 اپل از سخت افزار جدیدی رونمایی نخواهد شد.تا خرداد ماه زمان کمی باقی نمانده و در کنار صبر زیاد برای دریافت به روزرسانی های اپل، همین زمان باعث بروز حدس و گمان های بیشتری خواهد شد که در قالب شایعات منتشر خواهند شد.اپل ده روز دیگر و در تعطیلات نوروز ایرانیان نیز کنفرانسی برگزار خواهد کرد که ممکن است بیشتر بر روی سرویس تلویزیون این شرکت تمرکز داشته باشد و این موضوع را تقویت می کند که اپل در آینده بر روی همکاری با اپ های ویدئومحور تمرکز خواهد کرد.اپل در عین حال به طور مداوم واقعیت افزوده مبتنی بر گوشی های خود را تقویت کرده و احتمالا شاهد بهبودهایی در این زمینه نیز در خرداد ماه باشیم.هم اکنون ثبت نام برای حضور در WWDC 2019 اپل آغاز شده و کوتاه تر از همیشه تا پنج روز دیگر ادامه خواهد داشت. اپل مانند همیشه از انتخاب تصادفی میان ثبت نام کنندگان و هزینه 1599 دلاری برای حضور در این کنفرانس خبر داده و البته تاکید کرده که 350 بورس تحصیلی نیز در کنفرانس امسال ارائه خواهد کرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان تاریخ برگزاری WWDC 2019 اپل اعلام شد: 13 تا 17 خردادماه از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان تاریخ برگزاری WWDC 2019 اپل اعلام شد: 13 تا 17 خردادماه از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون