روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کارت گرافیک GTX 1660 انویدیا با قیمت 219 دلار معرفی کرد؛ مقرون بصرفه و موثر! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کارت گرافیک GTX 1660 انویدیا با قیمت 219 دلار معرفی کرد؛ مقرون بصرفه و موثر!

کارت گرافیک GTX 1660 انویدیا با قیمت مناسب 219 دلار معرفی شده تا دل هواداران با بودجه محدود را هم خوشحال کرده باشد. این کارت گرافیک دیروز و از طریق همکاران انویدیا شامل ایسوس، ایوگا و سایرین روانه بازار شد.کارت گرافیک جدید انویدیا از نظر کیفیت و قیمت در رده پایین تر از کارت گرافیک GTX 1660 Ti قرار می گیرد اما به گفته انویدیا این کارت گرافیک جدید به طور متوسط 15 درصد عملکرد بهتری نسبت به کارت گرافیک GTX 1060 ارائه داده و نسبت به GTX 960 دو نسل قبل 130 درصد بهبود عملکرد یافته است.کارت گرافیک ارزان قیمت جدید انویدیا بر پایه معماری تورینگ ساخته شده که از این نوع معماری در کارت گرافیک Nvidia GTX 1660 Ti و البته کارت های گران قیمت تر سری RTX 20 هم بهره گرفته شده است.باید بگوئیم طبیعی است انتظار داشته باشیم که قیمت مقرون به صرفه و ارزان تر Nvidia GTX 1660 بی دلیل نباشد. در این میان می توان به مواردی مانند عدم پشتیبانی DLSS یا تکنیک رهگیری پرتو که هر دو مختص به کارت گرافیک های سری RTX 20 هستند، اشاره نمود.در همین خصوص.. کاهش ارزش رمزارزها باعث افت ۱۸ درصدی سهام انویدیا شد ۲۷ آبان, ۱۳۹۷ انویدیا کارت گرافیک ورک استیشن Quadro RTX 4000 را معرفی کرد ۲۳ آبان, ۱۳۹۷در مقایسه این کارت گرافیک انویدیا با کارت گرافیک Nvidia GTX 1660 Ti هم که قیمتی 279 دلاری دارد، می توان گفت که مدل جدید دارای حافظه رم GDDR5 کمتری بوده و هسته های CUDA کمتری دارد.در هر حال در صورتی که کارت گرافیک شما قدیمی شده و یا قادر به همراهی با نسل جدید بازی ها نیست، می توانید این کارت گرافیک جدید انویدیا را یکی از گزینه های خرید در نظر بگیرید. افرادی که سیستم آن ها دارای کارت گرافیکی از سری GTX 9 بوده یا GTX 1050 را به عنوان پردازنده گرافیکی خود انتخاب کرده اند، در صورتی که از این کارت گرافیک ارزان قیمت انویدیا استفاده کنند شاهد پیشرفت چشم گیری خواهند بود.برای دریافت اطلاعات بیشتر از این کارت گرافیک انویدیا به صفحه آن در وب سایت انویدیا مراجعه نمایید. نظر شما در مورد کارت گرافیک جدید این شرکت چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان کارت گرافیک GTX 1660 انویدیا با قیمت 219 دلار معرفی کرد؛ مقرون بصرفه و موثر! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کارت گرافیک GTX 1660 انویدیا با قیمت 219 دلار معرفی کرد؛ مقرون بصرفه و موثر! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون