روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اچ‌ام‌دی در حال کار بر روی مشکل دوربین و حسگر اثر انگشت نوکیا 9 پیورویو از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اچ‌ام‌دی در حال کار بر روی مشکل دوربین و حسگر اثر انگشت نوکیا 9 پیورویو

چند روزی از عرضه گوشی هوشمند نوکیا 9 پیورویو گذشته است و کاربران توانسته اند تجربه خود از استفاده آن را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و حالا گزارش ها حاکی از آن است که این گوشی جندین مشکل فنی گوناگون دارد. آقای یوهو سارویکاس رئیس شرکت اچ ام دی هم در حساب توییتر خود به وجود این مشکل ها اذعان کرده و وعده رفع این موارد را داده است.مشکل دوربین نوکیا 9 پیورویواولین مورد مربوط به اپلیکیشن دوربین این گوشی بوده که در هنگام پایین بودن میزان شارژ باتری کرش می کند تا مشخص شود که افت ولتاژ مقصر این امر است. البته در مورد اپلیکیشن دوربین این مورد تنها موردی نیست که کاربران از آن ناراضی هستند و در هنگام روشن بودن حالت های Depth Mode و DNG RAW این اپلیکیشن به سختی کار خود را انجام می دهد.در همین خصوص.. نوکیا 9 پیورویو معرفی شد: گوشی هوشمندی با دوربین پنج گانه در… ۵ اسفند, ۱۳۹۷ نوکیا 9 پیورویو سرانجام پنجم اسفندماه رونمایی خواهد شد ۶ بهمن, ۱۳۹۷مشکل حسگر اثر انگشت نوکیا 9 پیورویویکی دیگر از مشکلات گزارش شده مربوط به حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش گوشی است که همیشه به صورت دقیق عمل نمی کند.البته این گوشی اولین گوشی هوشمند اچ ام دی همراه با حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش و ترکیب دوربین اصلی پنج گانه است و وجود چنین مشکلات ریزی در این مجموعه می تواند عادی باشد. نظر شما در رابطه با نوکیا 9 پیورویو چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان اچ‌ام‌دی در حال کار بر روی مشکل دوربین و حسگر اثر انگشت نوکیا 9 پیورویو از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اچ‌ام‌دی در حال کار بر روی مشکل دوربین و حسگر اثر انگشت نوکیا 9 پیورویو از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون