روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پیش‌بینی آمار فروش سری گلکسی اس 10 سامسونگ؛ ده میلیون دستگاه تنها در همین ماه! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پیش‌بینی آمار فروش سری گلکسی اس 10 سامسونگ؛ ده میلیون دستگاه تنها در همین ماه!

انتظار می رود تا پایان خرداد ماه یعنی اوایل تابستان، حدود بیست میلیون دستگاه گوشی هوشمند گلکسی اس 10 روانه بازار شود و با ریز شدن در جزئیات این بیست میلیون می توان فهمید که تامین کنندگان بازار منتظر عرضه ده میلیون این مقدار تنها در ماه جاری هستند که رقم سرسام آوری است. ده میلیون دستگاه باقی مانده نیز در این میان و تا خرداد ماه ارائه می شود تا آمار فروش سری گلکسی اس 10 سامسونگ رکورد قابل توجهی برای شرکت سامسونگ در زمینه فروش به ثبت برسد.با در نظر گرفتن یک مقایسه مختصر می توان به اهمیت قضیه پی برد. گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس روی هم رفته در بازه زمانی نیمه اول سال 2018 توانست حدود 19.2 میلیون دستگاه فروش داشته باشد و اگر گلکسی اس 10 به رقم فروش تعیین شده برسد می تواند رکورد بهتری با اختلاف 1 میلیون دستگاه نسبت به گلکسی اس 9 به ثبت برساند.در همین خصوص.. حسگر تشخیص چهره گلکسی اس 10 سامسونگ می تواند توسط یک عکس یا… ۲۰ اسفند, ۱۳۹۷ سامسونگ به زودی دو گوشی جدید با صفحه نمایش تاشو به دنبال… ۱۵ اسفند, ۱۳۹۷طبق پیش بینی مینگ چی کو تحلیلگر، پرچمدار جدید سامسونگ می تواند تا پایان سال 2019 فروشی بین 40 تا 45 میلیون دستگاه داشته باشد که برای اولین بار از سال 2016 و پس از انتشار گلکسی اس 7 شاهد رد شدن فروش یک نسخه از گوشی های سامسونگ از مرز 40 میلیون دستگاه خواهیم بود. اکنون سری گلکسی اس 7 سامسونگ با فروش 48.7 میلیون دستگاه در پایان سال عرضه آن، پرفروش ترین سری گوشی سامسونگ به حساب می آید.در رقابت بین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند هم شرکت چینی هواوی اعلام کرده که می خواهد تا سال آینده از میزان فروش شرکت سامسونگ پیشی بگیرد و اخیرا اعلام کرده است که آمار فروش جهانی گوشی های سری میت 20 هواوی به 10 میلیون دستگاه رسیده است.البته با توجه به آمار منتشر شده در عمل چنین چیزی تا حدودی به سختی میسر شده و حتی غیرقابل تصور است چون در زمینه فروش پرچمدار، هواوی عملکرد بسیار ضعیف تری نسبت به سامسونگ ارائه داده است. نظر شما در مورد آمار فروش سری گلکسی اس 10 سامسونگ و البته رقابت این شرکت با هواوی چیست؟

مطلب با عنوان پیش‌بینی آمار فروش سری گلکسی اس 10 سامسونگ؛ ده میلیون دستگاه تنها در همین ماه! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پیش‌بینی آمار فروش سری گلکسی اس 10 سامسونگ؛ ده میلیون دستگاه تنها در همین ماه! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون