روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 9 پای گوشی‌های اچ‌تی‌سی U11، U11 پلاس و U12 پلاس خردادماه از راه می‌رسد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت اندروید 9 پای گوشی‌های اچ‌تی‌سی U11، U11 پلاس و U12 پلاس خردادماه از راه می‌رسد

شرکت تایوانی اچ تی سی با اعلام برنامه زمانی آپدیت اندروید 9 پای گوشی های اچ تی سی U11، U11 پلاس و U12 پلاس تاکید کرد که تا قبل از تابستان سال آینده جدیدترین نسخه در دسترس سیستم عامل اندروید یعنی اندروید 9 را برای این سه گوشی های هوشمند خود منتشر خواهد کرد. این شرکت در حساب رسمی تویتر خود با اعلام این موضوع تاکید کرده است که البته زمان انتشار این آپدیت در نقاط مختلف جهان متفاوت خواهد بود.گوشی های اچ تی سی U11، U11 پلاس و U12 پلاس با دریافت آپدیت اندروید 9 پای به گوشی هوشمند اچ تی سی U11 لایف خواهند پیوست که در آذر ماه امسال آپدیت اندروید 9 را دریافت کرد.در همین خصوص.. این گوشی های شیائومی آپدیت اندروید 9 پای را دریافت خواهند… ۲۳ اسفند, ۱۳۹۷ آپدیت اندروید 9 پای گلکسی A9 2018 سامسونگ عرضه شد ۲۲ اسفند, ۱۳۹۷در حال حاضر اچ تی سی U11 لایف تنها گوشی این شرکت تایوانی است که از جدیدترین نسخه سیستم عامل اندروید بهره می برد. امیدواریم که با رسیدن به زمان انتشار آپدیت اندروید 9 برای این سه گوشی، اچ تی سی به قول خود عمل کرده باشد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 9 پای گوشی‌های اچ‌تی‌سی U11، U11 پلاس و U12 پلاس خردادماه از راه می‌رسد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت اندروید 9 پای گوشی‌های اچ‌تی‌سی U11، U11 پلاس و U12 پلاس خردادماه از راه می‌رسد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون