روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان سرویس پیام‌رسان Google Allo امروز رسما و برای همیشه تعطیل ‌شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

سرویس پیام‌رسان Google Allo امروز رسما و برای همیشه تعطیل ‌شد

سرویس پیام رسان گوگل الو امروز برای همیشه تعطیل می شود و همین حالا هم وقتی به صفحه اصلی این پیام رسان مراجعه می کنید در کنار پیغام خداحافظی توصیه گوگل برای استفاده کاربران از سرویس پیام رسان Android Messages را می بینید.این در حالیست که گوگل که چند سال گذشته را به پشتیبانی از گسترش پروتکل پیام رسان RCSاختصاص داده است هنوز به طور گسترده عرضه نشده و روند آن سرعت پائینی دارد.در همین خصوص.. گوگل پیام رسان Allo را تعطیل می کند ۱۵ آذر, ۱۳۹۷ Google Allo متوقف شد / گوگل Chat را در اندروید برای رقابت با… ۳۱ فروردین, ۱۳۹۷در پروتکل پیام رسان RCSهنکامی که کاربر با استفاده از اپلیکیشن پیامک مبتنی بر این پلتفرم اقدام به ارسال پیام می کند اگر کاربر مقصد دارای اپلیکیشنی با پشتیبانی از RCSباشد می تواند به طور خودکار نسخه غنی تری از پیام را که می تواند شامل تصویر، لینک و .. باشد را دریافت کند و در غیر این صورت متن پیام ارسال شده را در قالب همان متن ساده دریافت خواهد کرد.پیام رسان گوگل الو در ماه سپتامبر سال 2016 در حالی همراه با دستیار مجازی گوگل یعنیGoogle Assistantعرضه شدکه حضور همزمان آن در کنار گوگل هنگ آوتس (Google Hangouts) و برنامه پیامک اندروید مسنجر گیج کننده بود. اگر چه در ابتدای عرضه گوگل الو شما فقط می توانستید از این برنامه برای گفتگوی صوتی یا متنی با دستیار مجازی Google Assistantاستفاده کنید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان سرویس پیام‌رسان Google Allo امروز رسما و برای همیشه تعطیل ‌شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان سرویس پیام‌رسان Google Allo امروز رسما و برای همیشه تعطیل ‌شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون