روی خط خبر

موضوع: لوازم جانبی کامپیوتر منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دکتر عباسی آرند مدیرعامل جدید ایرانسل شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دکتر عباسی آرند مدیرعامل جدید ایرانسل شد

همان طور که پیش از این نیز برنامه تغییر مدیرعامل ایرانسل اعلام شده بود، امروز در جلسه هیأت مدیره این شرکت، دکتر بیژن عباسی آرند به عنوان مدیرعامل جدید ایرانسل جایگزین مهندس علیرضا قلمبر دزفولی شد. گفتنی است مهندس دزفولی ۱۳ سال در سمت مدیرعامل ایرانسل انجام وظیفه کرده بود و حالا جای خود را به دکتر عباسی آرند داده است.بیژن عباسی آرند متولد مردادماه سال ۱۳۵۳ در منطقه چرام یاسوج است. او در سال ۱۳۷۴ مدرک مهندسی الکترونیک خود را از دانشگاه سراسری شیراز دریافت کرده و سپس کارشناسی ارشد خود را در رشته مخابرات در دانشگاه تربیت مدرس تهران آغاز کرد. او همچنین دکترای مخابرات خود را نیز در سال ۱۳۸۲ از همین دانشگاه دریافت کرده و در سال ۱۳۸۷ نیز موفق به اخد مدرک فوق دکترای مخابرات از دانشگاه تربیت مدرس تهران شد.دکتر عباسی آرند همچنین سابقه قائم مقامی مدیرعامل، عضویت در هیأت مدیره و مدیرعاملی شرکت های مختلف در صنعت الکترونیک، مخابرات و هوافضا را در سال های اخیر در پرونده دارد. عباسی آرند همچنین ۷ سال در هیأت علمی و ۱۶ سال به عنوان استادیار و مدرس در دانشگاه تربیت مدرس در رشته های آنتن های مخابراتی، تجهیزات ارتباطی ماکروویو و مخابرات سلولی را عهده دار بوده و در ده ها المپیاد مقام هایی را از آن خود کرده است.در جلسه امروز هیأت مدیره ایرانسل همچنین رحمت اله صادقیان (نماینده بنیاد مستضعفان و رئیس شورای عالی جامعه حسابداران رسمی ایران) هم به عنوان جایگزین محمدعلی فرقانی، به عنوان ریس هیأت مدیره ایرانسل انتخاب شد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان دکتر عباسی آرند مدیرعامل جدید ایرانسل شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دکتر عباسی آرند مدیرعامل جدید ایرانسل شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون