روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان هدست هولولنز 2 مایکروسافت ششم اسفندماه رونمایی خواهد شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

هدست هولولنز 2 مایکروسافت ششم اسفندماه رونمایی خواهد شد

هدست واقعیت افزوده HoloLens مایکروسافت چند سال پیش توانست انقلابی در زمینه واقعیت افزوده ایجاد کند. این هدست با این که به تولید انبوه برای استفاده کاربران عادی نرسید اما توانست از نظر نرم افزاری توسعه دهندگان را با قابلیت های این فناوری بیشتر آشنا کند. حالا مایکروسافت قصد دارد هدست هولولنز 2 را در کنگره جهانی موبایل بارسلون و در ششم اسفندماه رونمایی کند.الکس کیپ من سازنده هدست هولولنز یک تیزر ویدئویی ۴۲ ثانیه ای را منتشر کرده و خبر از رونمایی این هدست در ۶ اسفندماه داده است. این ویدئوی رمزآلود البته چیز چندانی از هدست مشخص نمی کند؛ شاید تنها اشاره های این ویدئو به پردازنده جدید و فیبرکربن در ساختار هدست باشد.در همین خصوص.. بنیان گذار هولولنز: عینک های هوشمند در آینده جایگزین… ۱۴ مرداد, ۱۳۹۶ مایکروسافت نسخه سوم هولولنز را سال ۲۰۱۹ برای عموم کاربران… ۲ اسفند, ۱۳۹۵مراسم مایکروسافت در MWC 2019 قرار است ششم اسفندماه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران برگزار شود. در این مراسم ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت، جولیا وایت مدیر ارشد این شرکت و الکس کیپ من حضور خواهند داشت. مایکروسافت چند سالی هست که روی نسخه دوم هولولنز کار می کند. این هدست که با نام رمز سیدنی توسعه داده شده قرار است زاویه دید گسترده تر و وزن پایین تری داشته باشد.طبق شایعات مایکروسافت یک تراشه سفارشی هوش مصنوعی را برای هولولنز 2 توسعه داده است. این هدست همچنین از نسل جدید سنسور کینکت برای تشخیص حرکات بهره گرفته و با تراشه اسنپ دراگون ۸۵۰ و یک نسخه ویژه از ویندوز عرضه خواهد شد. سایر اطلاعات تکمیلی را مایکروسافت ششم اسفندماه اعلام خواهد کرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان هدست هولولنز 2 مایکروسافت ششم اسفندماه رونمایی خواهد شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان هدست هولولنز 2 مایکروسافت ششم اسفندماه رونمایی خواهد شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون