روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان فوروکاوا: منتظر نسل جدید یا کاهش قیمت نینتندو سوییچ نباشید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

فوروکاوا: منتظر نسل جدید یا کاهش قیمت نینتندو سوییچ نباشید

طبق آمارهای گوناگون کنسول نینتندو سوییچ لقب پرفروش ترین کنسول بازی در سال 2018 در آمریکا را به خود اختصاص داده و توانسته با اختلافی نسبی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 را شکست دهد. با وجود اینکه کنسول پلی استیشن این مزیت را داشت که از ماه ژانویه تا اکتبر هر ماه رکورد بیشترین فروش را کسب کرده بود اما با فروش خارق العاده ای که نینتندو سوییچ در فصل تعطیلات به ثبت رساند، توانست لقب پرفروش ترین کنسول سال 2018 در آمریکا را به نام خود بزند.در همین خصوص.. مهم ترین اخبار بازی هفته: از تغییر چهره ی ایدا وانگ تا نسخه… ۳۰ آذر, ۱۳۹۷ پتنت جدید نینتندو: ترکیب کیس گوشی و کنسول گیم بوی ۱۷ مهر, ۱۳۹۷با نزدیک شدن به دومین سالگرد انتشار کنسول نینتندو سوییچ شایعات بسیاری وجود دارد که این کنسول با نسخه ای جدیدتر بروزرسانی می شود و یا قیمت آن کاهش پیدا می کند اما فوروکاوا، رئیس نینتندو، طی مصابحه ای به تمام این شایعات پایان داد و پاسخ های نسبتا روشنی برای هر سوال داشت. وی در مورد فروش 20 میلیون سوییچ در طی سال مالی عنوان کرد که این مورد یک رویای بلندپروازانه است اما در عین ارزش بسیار بالایی دارد. فوروکاوا ادامه داد که نینتندو سوییچ اولویت اول شرکت در بخش فروش است و قرار نیست هیچ نسخه جدید از آن عرضه شده یا قیمت نینتندو سوییچ کاهش یابد.البته فروش بازی های ویدیویی این کنسول موضوع بعدی مصاحبه او بود و رضایت خود را از بابت فروش عناوین مختلف اعلام نمود. در پایان با صحبت در مورد بخش بازی های موبایل مصاحبه وی به اتمام رسید و متوجه شدیم که نینتندو قرار است بازی های موبایلی گوناگونی را در سبک های متفاوت منتشر نماید. نظر شما در مورد برنامه های شرکت نینتندو چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان فوروکاوا: منتظر نسل جدید یا کاهش قیمت نینتندو سوییچ نباشید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان فوروکاوا: منتظر نسل جدید یا کاهش قیمت نینتندو سوییچ نباشید از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون