روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آی‌تونز و AirPlay‌ اپل به تلویزیون‌های سال 2018 و 2019 سامسونگ می‌آید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آی‌تونز و AirPlay‌ اپل به تلویزیون‌های سال 2018 و 2019 سامسونگ می‌آید

شرکت سامسونگ اعلام کرده که آی تونز و AirPlay اپل به تلویزیون های سامسونگ خواهند آمد و از این پس می توانید به صورت مستقیم محتوایی که داخل آی تونز وجود دارد را از طریق تلویزیون خود خریداری یا اجاره کنید.این محتوا از طریق یک اپلیکیشن اختصاصی عرضه خواهد شد. تلویزیون ها همچنان از سرویس استریم اپل یعنی AirPlay اپل هم پشتیبانی خواهند کرد. اپلیکیشن و فیلم سریال آی تونز در صد کشور مختلف در دسترس خواهند بود. این دسترسی متعلق به افرادی است که یکی از تلویزیون های سال 2018 یا 2019 سامسونگ را خریداری کرده اند.این اولین باری است که اپل به یک شرکت دیگر به جز کامپیوترهای ویندوزی اجازه می دهد که به سرویس محتوا آن دسترسی پیدا کند. همچنین طبق شایعات مختلف اپل در کار بر روی یک سرویس استریم است و این سرویس هم در 100 کشور راه اندازی خواهد شد.در همین خصوص.. سامسونگ نسل جدید لپ تاپ های گیمینگ Notebook Odyssey را… ۱۷ دی, ۱۳۹۷ لپ تاپ Alienware m17 سبک ترین لپ تاپ گیمینگ ۱۷ اینچی با… ۱۷ دی, ۱۳۹۷تلویزیون های سال 2018 و 2019 سامسونگ قابلیتی دارند که امکان ردیابی مصارف کاربران و محتوایی که تماشا می کنند را دارد. اما اپل در مصاحبه با The Verge اعلام کرده که این قابلیت در اپلیکیشن فیلم و سریال اپل در دسترس نخواهد بود. اپل قصد دارد که از این طریق از فضای خصوصی کاربران خود حفاظت کند.اپل در حال حاضر صاحب سرویس اپل موزیک است. این سرویس در رقابت مستقیم با اسپاتیفای قرار دارد. سرویس استریم اپل هم قصد دارد که با نتفلیکس رقابت کند. در این سرویس شما یک اشتراک ماهیانه خریداری خواهید کرد و محدودیتی در تماشای محتوا مختلف نخواهید داشت. اپل همچنین قصد دارد که محتوا اختصاصی را مانند سریال ها و فیلم های نتفلیکس خلق کند.در عین حال، AirPlay اپل در 190 کشور فعال خواهد بود و می توانید محتوایی همچون ویدئوها، تصاویر، موزیک و پادکست ها را از طریق محصول اپل خود مستقیم به تلویزیون سامسونگ منتقل کنید. تلویزیون های سامسونگ همچنین از دستیار گوگل هم بهره خواهند گرفت.ادی کیو، معاون مدیریت بخش نرم افزار اینترنتی اپل گفت که این شرکت مشتاق است که AirPlay اپل و سرویس آی تونز را وارد محصولات سامسونگ کند. از این طریق کاربران آیفون، آی پد و مک راه تازه ای برای لذت بردن از محتوایی که در اختیار دارند خواهند داشت.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آی‌تونز و AirPlay‌ اپل به تلویزیون‌های سال 2018 و 2019 سامسونگ می‌آید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آی‌تونز و AirPlay‌ اپل به تلویزیون‌های سال 2018 و 2019 سامسونگ می‌آید از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون