روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ‌نت: آنتی ویروس اندروید Zemana Antivirus & Security از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ‌نت: آنتی ویروس اندروید Zemana Antivirus & Security

برای اسمارت فوت ها همواره خطراتی مانند ویروس ها وجود داشته که بسیار نیز مهم و جدی بوده و حتی گاهی ممکن است خسارت های غیرقابل جبرانی به همراه داشته باشند. برای حفاظت از آن ها در مقابل ویروس ها داشتن آنتی ویروسی قوی و کاربردی مانند Zemana Antivirus & Security می تواند بسیار کارآمد باشد. انواع مختلفی از آنتی ویروس ها ارائه شده اند اما این اپ سرعتی 5 برابر داشته و در سریع ترین زمان ممکن به اسکن گجت اندرویدی تان می پردازد.Zemana Antivirus & Security قبلی1 از 7بعدی با Zemana Antivirus علاوه بر اینکه بدافزارها را شناسایی کرده و از بین می برید می توانید به طور کلی از ورود آن ها نیز جلوگیری نمایید. با وارد شدن به سایت های مختلف در صورت وجود خطر این اپ از ورود شما جلوگیری کرده و اخطار وجود بدافزار می دهد. هر اپلیکیشنی که تازه نصب نموده اید نیز در زمانی سریع اسکن کرده و تا از ایمن بودن آن مطمئن نشده اجازه نصب نمی دهد. هر برنامه ای که در آن امکان شناسایی و ردیابی شما وجود دارد را مسدود کرده و از اطلاعات شخصی تان به خوبی حفاظت می کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپ‌نت: آنتی ویروس اندروید Zemana Antivirus & Security از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ‌نت: آنتی ویروس اندروید Zemana Antivirus & Security از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون