روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان در CES 2019 منتظر لپ‌تاپ‌های با گرافیک RTX انویدیا باشید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

در CES 2019 منتظر لپ‌تاپ‌های با گرافیک RTX انویدیا باشید

کارت های گرافیک RTX انویدیا علاوه بر بهبودهای مورد انتظار نسبت به نسل GTX 1000 با یک قابلیت ویژه همراه شده اند: قابلیت Ray Tracing برای بهبود کیفیت بازتاب نور و انعکاس تصویر در بازی ها. این ویژگی که پیش از این صرفاً در رندر تصاویر ثابت و یا انیمیشن ها به کار می رفت سرانجام به صورت Real-Time به بازی ها نیز آمده است. با این که این قابلیت آن طور که انویدیا تبلیغش را می کرد از آب در نیامد اما بسیار منتظر انجام بازی های با قابلیت RT هستند.تاکنون کارت های گرافیک RTX 2080 و RTX 2080 Ti عرضه شده اند و حالا انویدیا قصد دارد سری RTX 2070 و RTX 2070 Max-Q و همچنین کارت های RTX 2060 و RTX 2050 را در نمایشگاه CES 2019 لاس وگاس رونمایی کند. به این ترتیب می توانید منتظر عرضه لپ تاپ های با کارت گرافیک RTX نیز در این نمایشگاه باشید.در همین خصوص.. انویدیا کارت های گرافیک سری GeForce RTX 2000 را با معماری… ۳۰ مرداد, ۱۳۹۷ مشخصات کارت گرافیک RTX 2080 و RTX 2080 Ti انویدیا فاش شد ۲۷ مرداد, ۱۳۹۷البته هنوز نمی دانیم نسخه موبایلی (لپ تاپی) کارت های گرافیک RTX دربرابر نسخه دسکتاپی چگونه عمل می کنند اما اگر عملکرد آن ها شبیه گرافیک های GTX باشد می توان انتظار بهبود عملکرد حدود ۲۰ تا ۳۰ درصدی را نسبت به نسل گذشته داشت. انتظار داریم عرضه این لپ تاپ ها سرانجام از اسفندماه آغاز شود.با توجه به قیمت بالاتر کارت های RTX همچنان می توان انتظار داشت لپ تاپ های گیمینگ ارزان قیمت یا میان رده کماکان از نسل قبلی یعنی GTX استفاده کنند. به هر حال اگر قصد خرید یک لپ تاپ گیمینگ را دارید شاید بهتر باشد تا اواخر سال و عرضه مدل های جدید منتظر بمانید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان در CES 2019 منتظر لپ‌تاپ‌های با گرافیک RTX انویدیا باشید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان در CES 2019 منتظر لپ‌تاپ‌های با گرافیک RTX انویدیا باشید از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون