روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گوگل پیام‌رسان Allo را تعطیل می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گوگل پیام‌رسان Allo را تعطیل می‌کند

به نظر می رسد هیچ یک از محصولات و سرویس های گوگل در زمینه های اجتماعی موفق نیستند. پس از ناکامی گوگل پلاس حالا گوگل تصمیم گرفته تا پیام رسان Allo را نیز تعطیل کند. این پیام رسان که در کنار Duo معرفی شد حتی با قابلیت های هوش مصنوعی خود نتوانست مخاطبین کافی جذب کند. البته این خبر چندان هم غافلگیرکننده نیست چرا که گوگل بهار امسال سرمایه گذاری روی این پیام رسان را متوقف کرده بود و مدیر گروه ارتباطات گوگل هم اعتراف کرده بود الو نتوانسته انتظارات این شرکت را برطرف کند.گوگل می گوید پیام رسان Allo تا ماه مارس ۲۰۱۹ یعنی حدود فروردین ۹۸ به فعالیت خود ادامه خواهد داد و کاربران تا آن زمان فرصت دارند تا تاریخچه پیام های خود را ذخیره کنند.در همین خصوص.. Google Allo متوقف شد / گوگل Chat را در اندروید برای رقابت با… ۳۱ فروردین, ۱۳۹۷ گوگل در حال آزمایش افزودن قابلیت پاسخ های هوشمند به سایر… ۲۶ بهمن, ۱۳۹۶جالب است زمان اعلام تعطیلی Google Allo با عرضه پیام رسان RCS Chat اپراتور ورایزن برای گوشی های پیکسل ۳ گوگل همزمان شده است. برخلاف Allo پیام رسان RCS Chat برپایه اپراتور ورایزن عمل کرده و می تواند سرانجام به گوگل گزینه ای برای رقابت با iMessage اپل بدهد. با این تفاوت که RCS Chat توسط گوگل اداره نخواهد شد.با ناپدید شدن تدریجی هنگ اوتس می توان گفت گوگل رسماً از بازار پیام ٰرسان های عمومی هم خارج می شود و عرصه را به رقبا واگذار می کند. به نظر می رسد با وجود پیشرفت های فراوان گوگل در زمینه هوش مصنوعی این شرکت کماکان نمی تواند در زمینه شبکه ها و پیام رسان های اجتماعی موفق باشد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان گوگل پیام‌رسان Allo را تعطیل می‌کند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گوگل پیام‌رسان Allo را تعطیل می‌کند از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون