روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دختر بنیان‌گذار هواوی به جرم نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران بازداشت شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دختر بنیان‌گذار هواوی به جرم نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران بازداشت شد

شاید بدانید تحریم های آمریکا علیه ایران شامل فروش فناوری های توسعه یافته در آمریکا به کشورمان نیز می شود. پیش از این شرکت ZTE به همین خاطر توسط دولت آمریکا جریمه شده بود و حالا نوبت به هواوی رسیده است. «منگ وان ژو» دختر بنیان گذار هواوی و مدیر مالی این شرکت در شهر ونکوور ایالت بریتیش کلمبیا دستگیر شده است.به گفته سخنگوی دادگستری کانادا، آمریکا به دنبال انتقال منگ به این کشور و محاکمه اوست. هواوی در مورد دستگیری مدیرمالی خود در گفتگو با Engadget گفته است که هنوز از اتهامات دقیق او خبر ندارد. این شرکت اعتقاد دارد خانم منگ هیچ تخلفی مرتکب نشده و مقامات قضایی کانادا و آمریکا به زودی به یک توافق خواهند رسید. هواوی همچنین می گوید به تحریم ها و قوانین آمریکا، اروپا و سازمان ملل کاملاً پایبند بوده است.در همین خصوص.. اپلیکیشن هوش مصنوعی StorySign هواوی به کودکان ناشنوا در… ۱۴ آذر, ۱۳۹۷ تصاویر هواوی نوا 4 با حفره درون صفحه نمایش منتشر شد ۹ آذر, ۱۳۹۷هواوی چند سالی هست که مورد بررسی موشکافانه دولت آمریکا قرار دارد و حالا گفته می شود محصولاتی را به ایران صادر کرده که دارای فناوری ها و قطعات متعلق به ایالات متحده است. پیش از این قانون گذاران فدرال آمریکا با استفاده از محصولات هواوی مخالفت کرده و ادعا کرده بودند محصولات این شرکت قابل ردیابی و شنود توسط مقامات چینی است.پیش از این ZTE که به دلیل نقض تحریم های آمریکا علیه ایران تحریم شده بود مجبور شد یک میلیارد دلار به دولت این کشور جریمه بپردازد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان دختر بنیان‌گذار هواوی به جرم نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران بازداشت شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دختر بنیان‌گذار هواوی به جرم نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران بازداشت شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون