روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان کدام گوشی های 2018 دارای بیشترین دوام شارژ باتری هستند؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

کدام گوشی های 2018 دارای بیشترین دوام شارژ باتری هستند؟

با افزایش روز افزون ابعاد و وضوح تصویر نمایشگرهای موبایلی، شرکت های سخت افزاری مجاب به استفاده از باتری‎های ظرفیت بالا در گوشی هوشمند خود هستند. البته عوامل متعددی بر عمر شارژ باتری هر گوشی تأثیرگذار است که پیش تر در مطالب جداگانه ای آن ها را مرور کرده ایم؛ از این رو تنها تست های عملی و در شرایط یکسان است که می تواند عمر شارژ باتری یک گوشی را مشخص کند.خوشبختانه وب سایت فون آرنا این کار را برای ما انجام داده و بهترین گوشی هوشمندی که در سال 2018 راهی بازار شده اند را در شرایط یکسان مورد آزمایش قرار داده است. در این تست‎ها نه تنها به ظرفیت باتری، بلکه به عوامل دیگری از جمله میزان کیفیت نمایشگر، بهینه بودن نرم افزاری و مصرف تراشه اصلی توجه شده است.همان طور که گفته شد معیار سنجش میزان عمر شارژ باتری در گجت های مختلف یکسان نیست. به عنوان مثال در دستگاه هایی با نمایشگرهای OLED، هر پیکسل و میزان روشنایی آن یا حتی نوع رنگ نمایش داده شده بر این امر تأثیر دارد. به هر حال با در نظر گرفتن تمام این معیارها و انجام تست‎های مختلف در شرایط یکسان مشخص شد که هواوی میت 20 دارای بیشترین طول عمر شارژ باتری در میان تمام گوشی هوشمند سال 2018 است.در همین خصوص.. یک شیمیدان معتقد است که تلفن های همراه هیچگاه به عمر شارژ… ۱۶ فروردین, ۱۳۹۵ این اپلیکیشن بیش از 20 درصد شارژ باتری گوشی اندرویدی شما را… ۱۲ بهمن, ۱۳۹۴باتری به کار رفته در پرچم دار سری میت 20 هواوی قادر است در حالت عادی 14 ساعته و 26 دقیقه انرژی دستگاه را تأمین کند. این میزان گاها 50 درصد بیشتر از عمر شارژ باتری برخی گوشی های پرچم دار 2018 است. میت 20 همچنین از فناوری سوپر شارژ هواوی نیز پشتیبانی می کند که می تواند تنها در نیم ساعت باتری را از صفر تا 55 درصد و در 1.5 ساعت از صفر تا صد شارژ کند. با این حال خبری از شارژ فوق سریع 40 واتی میت 20 پرو در این گوشی نیست. شاید بتوان از میت 20 هواوی به عنوان اولین گوشی هوشمندی یاد کرد که قادر است در عمل دو روز کاربر را همراهی کند.هرچند باتری به کار رفته در آیفون XR بر روی کاغذ دارای ظرفیت کمتری نسبت به نمونه استفاده شده در میت 20 است، با این حال به راحتی قادر است بر دیگر گوشی های اندرویدی 2018 غلبه کند. بر این اساس باتری آیفون XR می تواند بیش از 11 ساعت انرژی پرفروش ترین آیفون 2019 را تأمین کند.رتبه سوم بیشترین دوام شارژ باتری در میان گوشی های هوشمند 2018 به طور مشترک به مدل های پوکوفون F1 و وان پلاس 6T با عمر شارژ 10 ساعته تعلق دارد. این دو گوشی هم از لحاظ سخت افزاری و هم قیمتی بسیار به هم شبیه هستند. باتری پوکوفون F1 دارای ظرفیت 4000 میلی آمپر ساعتی با قابلیت شارژ سریع 18 واتی QuickCharge 3.0 و یک شارژر سریع درون جعبه است. در سوی دیگر وان پلاس 6T از باتری بزرگ تر 3700 میلی آمپرساعتی با فناوری شارژ سریع بهره می برد.

مطلب با عنوان کدام گوشی های 2018 دارای بیشترین دوام شارژ باتری هستند؟ از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان کدام گوشی های 2018 دارای بیشترین دوام شارژ باتری هستند؟ از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون