روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ظرفیت شبکه نسل چهار همراه اول در ورزشگاه آزادی دوبرابر شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ظرفیت شبکه نسل چهار همراه اول در ورزشگاه آزادی دوبرابر شد

در آستانه برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن مدیرکل ارتباطات همراه اول شاهین آرپناهی از دوبرابر شدن ظرفیت شبکه نسل چهارم این اپراتور در ورزشگاه آزادی خبر داد. با افزودن پنج سایت اضطراری و افزایش ظرفیت نسل چهار برای تمامی سایت های موجود، در مجموع ظرفیت شبکه همراه اول در این ورزشگاه به دوبرابر بازی پرسپولیس و استقلال افزایش یافته است. این کار با تأکید وزیر ارتباطات و فناوری و با همکاری ورزشگاه آزادی انجام گرفته است.در همین خصوص.. همراه اول حامی نمایش رسول، بزرگ ترین نمایش میدانی شد ۱۴ آبان, ۱۳۹۷ تمام کارهایی که مشترکین همراه اول پیش از راهپیمایی اربعین… ۳۰ مهر, ۱۳۹۷اگر به خاطر داشته باشید اوایل مهرماه و در آستانه برگزاری دربی پایتخت نیز همراه اول از ۳ برابر شدن ظرفیت شبکه تلفن همراه خود در این ورزشگاه خبر داده بود. با توجه به ظرفیت بالای ورزشگاه و تجمع بالای تلفن همراه، معمولاً تماشاگران با مشکل آنتن دهی در ورزشگاه آزادی مواجه می شوند. حالا با دوبرابر شدن ظرفیت شبکه همراه اول احتمالاً مشترکین این اپراتور مشکل کمتری در برقراری ارتباط خواهند داشت.گفتنی است پیش از این همچنین سرویس وای فای اول این اپراتور نیز در جایگاه ویژه راه اندازی شده بود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان ظرفیت شبکه نسل چهار همراه اول در ورزشگاه آزادی دوبرابر شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ظرفیت شبکه نسل چهار همراه اول در ورزشگاه آزادی دوبرابر شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون