روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای آینده دیزنی خواهد بود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای آینده دیزنی خواهد بود

نام سرویس جدید استریم دیزنی اعلام شده و آن را با عنوان دیزنی پلاس خواهیم شناخت. البته در کنار پرده برداری از نام این سرویس، مطلع شدیم که دو سریال اصلی و جدید دیگر هم به این سرویس اضافه خواهد شد. دومین نسخه فرعی از سری جنگ ستارگان که حوادث آن به قبل از نسخه Rogue One: A Star Wars Story بازمی گردد و البته دیزنی سریال لوکی که پیش از این شایعات بسیاری در مورد آن وجود داشت را هم با حضور تیم هیدلستون، ضدقهرمان معروف مارول، تایید کرد. این برنامه ها به موارد قبلی اضافه خواهند شد.خبر پیش روی شما در واقع تنها تاییدی بر وقایع احتمالی گذشته است. دیزنی در حال تلاش برای جذب مخاطب از فرنچایزهای محبوب خود به سوی سرویس جدید این شرکت است و البته اگر موفقیت فیلم هایی مانند اینفینتی وار و Last Jedi را در نظر بگیریم، می توان گفت که با آغاز کار سرویس دیزنی پلاس انتظار داشتن یک رقابت با سرویس های مشابه یک امر طبیعی خواهد بود. نظر شما در این مورد چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای آینده دیزنی خواهد بود از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دیزنی پلاس نام سرویس استریم محتوای آینده دیزنی خواهد بود از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون