روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپلیکیشن استریم موزیک تایدال برای ابزارهای پوشیدنی سامسونگ منتشر شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپلیکیشن استریم موزیک تایدال برای ابزارهای پوشیدنی سامسونگ منتشر شد

اپلیکیشن استریم موزیک تایدال به زودی برای ابزارهای پوشیدنی سامسونگ از جمله گلکسی واچ، گیر اسپورت، گیر اس 3، گیر اس 2 و مچ بندهای سلامتی گیر فیت 2 و فیت 2 پرو انتشار خواهد یافت. این اپ اولین اپلیکیشن منتشر شده از سوی تایدال برای ابزارهای پوشیدنی است.در داخل اپلیکیشن، صفحه منو اصلی شروع ماجرا برای دستیابی کاربران به لیست موسیقی هایشان است. در این قسمت بخشی با عنوان Explore وجود دارد که با استفاده از آن می توان به پلی لیست های و موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید. صفحه My Collection موارد انتخابی و مورد علاقه کاربران را نمایش می دهد. کاربران این اپ می توانند محتوا مورد علاقه خود را دانلود کرده تا در شرایط آفلاین هم بتوانند به آن ها دسترسی داشته باشند.در همین خصوص.. استریم آنلاین حالا ۷۵ درصد از کل درآمد صنعتی موسیقی دنیا را… ۳۱ شهریور, ۱۳۹۷ وال استریت: اپل درحال مذاکره برای خرید سرویس استریم آهنگ… ۱۱ تیر, ۱۳۹۵همچنین سامسونگ اخیرا از آغاز یک همکاری طولانی مدت با سرویس اسپاتیفای خبر داده است که منجر به قرار گرفتن این اپلیکیشن در رابط کاربری تمامی دستگاه های سامسونگ خواهد شد. همچنین زمزمه هایی از برنامه مشترک اسپاتیفای و سامسونگ برای ورود این سرویس به محصولات هوشمند موجود در خانه سامسونگ شنیده می شود.تفاوت اصلی تایدال و اسپاتیفای در کیفیت موزیک است. درحالی که حالت Extreme Quality در اسپاتیفای فایل های MP3 با بیت ریت 320kbps پخش می کند تایدال از فایل های Hi-Res با فرمت MQA پشتیبانی می کند و برای آدیوفایل ها مناسب هر است.اپلیکیشن تایدال هم اکنون روی تمامی ابزارهای پوشیدنی نسل حاضر سامسونگ قرار دارد و تلویزیون های هوشمند مدل های 2017 و جدیدتر هم از وجود آن بهره مند شده اند. این شرکت کره ای در نهایت خاطر نشان کرد که در ادامه موارد بیشتری در رابطه با ابزارهای پوشیدنی برای نمایش خواهد داشت. نظر شما در مورد استریم موزیک تایدال و البته برنامه های آتی سامسونگ چیست؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپلیکیشن استریم موزیک تایدال برای ابزارهای پوشیدنی سامسونگ منتشر شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپلیکیشن استریم موزیک تایدال برای ابزارهای پوشیدنی سامسونگ منتشر شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون