روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان شایعه: گوگل درحال آمادشه‌سازی دو گوشی پیکسل میان‌رده است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

شایعه: گوگل درحال آمادشه‌سازی دو گوشی پیکسل میان‌رده است

گوگل در ابتدای ورود به بازار گوشی های هوشمند به سراغ سری ارزان قیمت نکسوس رفت که هر نسل با همکاری یکی از شرکت های شناخته شده تولید گردید. در سال 2016 این رویه به طور کلی با عرضه خانواده پیکسل تغییر پیدا کرد و حتی محصولات این سری با قیمتی بالاتر از پرچم داران بازار عرضه شدند.به عنوان مثال در بازار کشور خودمان گوشی های پیکسل 2 با قیمت های نجومی قابل خرید هستند. با ادامه دار شدن این رویه و کاهش فروش محصولات سری پیکسل، به نظر می رسد گوگل بار دیگر قصد دارد مدل میان رده و ارزان قیمت را به بازار عرضه کند.در همین خصوص.. گوگل پیکسل 200 دلار ارزان شد! ۱۶ مرداد, ۱۳۹۶ پیکسل بعدی گوگل را شاید ال جی بسازد ۲۴ خرداد, ۱۳۹۶بر این اساس دو گوشی پیکسل میان رده که هنوز موجودیت آن ها توسط ساکنین مانتین ویو تائید نشده است، با کد داخلی Sargo احتمالاً از تراشه هشت هسته ای اسنپ دراگون 710 قدرت گرفته اند.در همین رابطه در آخرین نسخه از اپلیکیشن ARCore نام دو گوشی با این کد داخلی مشاهده می شود که نشان می دهد Sargo دارای دو مدل احتمالا 5.5 و 6 اینچی خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از گوشی های میان رده سری پیکسل در دست نیست، با این حال منبع خبر معتقد است که گوگل این محصولات را در اوایل سال 2019 راهی بازار خواهد کرد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان شایعه: گوگل درحال آمادشه‌سازی دو گوشی پیکسل میان‌رده است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان شایعه: گوگل درحال آمادشه‌سازی دو گوشی پیکسل میان‌رده است از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون