روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آمازون دستیار هوشمند خود الکسا را به ویندوز 10 آورد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آمازون دستیار هوشمند خود الکسا را به ویندوز 10 آورد

روزبه روز بر جدال شرکت های مختلف در بحث ارائه دستیاران هوشمند داغ تر می شود و به نوعی هر یک از غول های فناوری از خودروسازها گرفته تا گوگل، مایکروسافت، اپل و آمازون مشغول کار بر دستیاران هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی هستند. در این بین به نظر می رسد مایکروسافت و آمازون در یک همکاری پایاپای خواهان ادغام ویژگی‎های دو دستیار صوتی کورتانا و الکسا برای اجرا بر روی دستگاه های ویندوزی هستند.اگر به خاطر داشته باشید، سال گذشته دو غول فناوری آمازون و مایکروسافت از آغاز همکاری برای ایجاد ارتباط دو دستیار صوتی کورتانا و الکسا بودیم. پیرامون همین موضوع نیز چندی پیش شاهد نسخه پیش نمایش این قابلیت تحت یک اپلیکیشن مستقل بودیم که البته دارای نواقصی بود. البته آمازون برای از دست ندادن فرصت اکنون دستیار صوتی الکسا را در یک اپلیکیشن اختصاصی به ویندوز 10 آورده است که امکان استفاده از آن برای پی‎سی‎های ویندوزی را ایجاد می کند.در همین خصوص.. دستیار هوشمند الکسا آمازون یک میلیون درخواست ازدواج در سال… ۲۱ مهر, ۱۳۹۷ دستیار هوشمند آمازون الکسا به پی سی های ویندوز 10 می آید ۱۸ دی, ۱۳۹۶پیش تر شاهد نصب این اپلیکیشن بر روی لپ‎تاپ‎هایی مانند Inspiron 7000 هم بودیم، با این حال اپلیکیشن جدید آمازون زیرساخت اجرای این دستیار صوتی در پی‎سی‎های ویندوزی را فراهم می کند. البته به خاطر داشته باشید که اجرای کامل این اپلیکیشن مستلزم داشتن برخی قابلیت های سخت افزاری است، اما اگر پی‎سی شما فاقد این پیش نیازها باشد، بازهم قادر به اجرای السکا اما به صورت محدود خواهد بود.به عنوان مثال در این گونه دستگاه ها که فاقد میکروفن همیشه فعال هستند، می توان از یک دکمه خاص برای فعال کردن الکسا استفاده کرد. الکسا در حال حاضر قابلیت پخش موزیک یا کنترل سایر گجت های سازگار با این دستیار صوتی است، اما هنوز امکان برقراری تماس تصویری یا ارتباط با برنامه های استریم موزیک مانند Spotify و Pandora در دست نیست.البته آمازون تائید کرده که در سال آینده شاهد اضافه شدن ویژگی های قابل توجه دیگری به این اپلیکیشن خواهیم بود. همان طور که گفته شد، انتظار داریم سرانجام ویژگی‎های دو دستیار صوتی کورتانا و الکسا در ویندوز 10 با یکدیگر ادغام خواهد شد؛ کما آنکه پیش تر نیز زیرساخت استفاده از الکسا در کنسول ایکس باکس وان نیز ایجاد شده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آمازون دستیار هوشمند خود الکسا را به ویندوز 10 آورد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آمازون دستیار هوشمند خود الکسا را به ویندوز 10 آورد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون