روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آموزش استفاده از دسته کنترلر پلی استیشن 4 در گوشی اندرویدی یا کروم‌بوک از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آموزش استفاده از دسته کنترلر پلی استیشن 4 در گوشی اندرویدی یا کروم‌بوک

با جدی تر شدن بازی های موبایلی و عرضه عناوین مهمی مثل PUBG یا فورتنایت حالا بازی کردن در پلتفرم موبایل از حالت فقط تفریحی خارج شده و بسیاری آن ها را به شکل رقابتی بازی می کنند. به همین دلیل اگر از یک کنترلر فیزیکی خوب استفاده کنید شانس بردن شما در بسیاری از بازی ها بیشتر خواهد شد. علاوه بر این حالا سیستم عامل کروم نیز از بازی های اندرویدی پشتیبانی می کند و به این ترتیب می توانید از کنترلر پلی استیشن 4 روی کروم بوک خود نیز استفاده کنید.با این که کنترلرهای موبایلی فراوانی برای اندروید وجود دارند اما اگر همین حالا یک کنسول PS4 داشته باشید می توانید از کنترلر پلی استیشن 4 روی گوشی اندرویدی یا کروم بوک خود استفاده کنید.پس کنترلر ایکس باکس وان چطور؟متأسفانه با این که کنترلر ایکس باکس به خوبی با ویندوز 10 سازگار است پشتیبانی از آن در سیستم عامل های گوگلی اندروید و کروم وجود ندارد.آموزش اتصال کنترلر پلی استیشن 4 به اندرویدابتدا بخش تنظیمات (Settings) گوشی خود را باز کرده و وارد بخش Connected Devices و یا Conncetions شوید تا بخش Bluetooth را پیدا کنید.حالا در کنترلر پلی استیشن 4 خود دکمه های لوگو PS و SHARE را با یکدیگر نگه دارید تا زمانی که چراغ بالای دسته شروع به چشمک زدن کند.سپس در گوشی خود و در لیست دستگاه های بلوتوثی Wireless Controller را پیدا کرده و آن را لمس کنید. چند لحظه منتظر برقراری ارتباط باشید.به همین راحتی شما کنترلر پلی استیشن 4 خود را به اندروید متصل کرده اید.مشکل عملکرد ناصحیح دکمه های کنترلر PS4اگر دکمه های کنترلر شما با اندروید به خوبی کار نمی کند و به عبارتی دکمه ها به شکل جابجا عمل می کنند می توانید از اپلیکیشن های remap مانند Multilanguage Keymap Redefiner استفاده کنید. در این اپلیکیشن می توانید تنظیم کنید هر دکمه دقیقاً چه عملکردی داشته باشد.همچنین برای تست کردن عملکرد صحیح دکمه های کنترلر PS4 می توانید از اپلیکیشن PS4 controller Tester استفاده کنید.هر دوی این اپلیکیشن ها رایگان بوده و از پلی استور گوگل قابل دریافت هستند.آموزش اتصال کنترلر پلی استیشن 4 به کروم بوکبا وجود این که برخی بازی ها را می توانید با کیبورد و موس روی کروم بوک خود بازی کنید اما بازی های دیگری هستند که انجام آن ها با کنترلر لذت بیشتری دارد.برای این کار ابتدا اپلیکیشن تنظیمات کروم بوک خود را باز کرده و سپس به بخش Bluetooth بروید.همان طور که در این صفحه حضور دارید دکمه های SHARE و PS کنترلر خود را همزمان فشار داده و نگه دارید تا زمانی که چراغ بالای دسته چشمک بزند.حالا می توانید در لیست دستگاه های بلوتوث Wireless Controller را پیدا کرده و آن را انتخاب کنید. پس از چند لحظه کروم بوک شما به کنترلر PS4 متصل خواهد شد.کدام بازی های اندرویدی با کنترلر پلی استیشن 4 سازگار هستند؟بهترین راه برای پیدا کردن بازی های سازگار آزمون و خطاست. با این حال بسیاری از عناوین محبوب از کنترلر پشتیبانی می کنند که برخی از آن ها شامل لیست زیر هستند:بازی های گیم لافت: آسفالت 8 – آسفالت اکستریم – Despicable Me – شکارچی سیاهچال ۵ – گنگستر وگاس – مدرن کامبت ۵ – Real Football 2018 – مردعنکبوتیسایر بازی ها: Evoland 2 – Riptide GP – Unkilled – اکثر بازی های سگا – Minecraft – Crashlands

مطلب با عنوان آموزش استفاده از دسته کنترلر پلی استیشن 4 در گوشی اندرویدی یا کروم‌بوک از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آموزش استفاده از دسته کنترلر پلی استیشن 4 در گوشی اندرویدی یا کروم‌بوک از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون