روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ‌نت: ویجت‌های جذاب هواشناسی با Overdrop Pro از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ‌نت: ویجت‌های جذاب هواشناسی با Overdrop Pro

برای داشتن اطلاعات دقیق در زمینه پیش بینی وضعیت آب و هوا آن هم با ظاهری مدرن Overdrop Pro یکی از بهترین هاست. این اپ ابتدا وضعیت را طی 24 ساعت پیش رو به نمایش گذاشته و سپس می تواند اطلاعات مربوط به یک هفته را با دقت بالا و احتمالات قوی بیان کند که این خود یکی از نقاط قوت آن به شمار می رود. این سیستم پیش بینی تمامی اطلاعاتی که لازم بوده را به نمایش می گذارد. این اطلاعات شامل میزان رطوبت هوا، پوشش ابری، فشار و دمای هوا، شاخص UV، ساعت محلی و… می باشد.Overdrop Pro - Animated Weather & Widgets قبلی1 از 4بعدی Overdrop Pro اطلاعاتی که می خواهد به نمایش بگذارد را به صورت انیمیشنی نشان می دهد تا برای کاربران جذاب باشد. این اطلاعات را می توان به صورت ویجت بر روی صفحه نمایش قرار داد تا در دسترس تر باشند. ویجت ها را می توان برای نمایش ساعت و دمای هوا و یا هرگونه اطلاعاتی که بیشتر موردنیاز شماست انتخاب و استفاده کرد. انواع تم های متنوع و زیبا و نیز تصاویر متحرک مختلف نیز در اپ گنجانده شده اند تا آن گونه که در سلیقه شماست مورد استفاده قرار بگیرند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپ‌نت: ویجت‌های جذاب هواشناسی با Overdrop Pro از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ‌نت: ویجت‌های جذاب هواشناسی با Overdrop Pro از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون