روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 آپدیت رابط کاربری One UI‌ را دریافت نخواهند کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 آپدیت رابط کاربری One UI‌ را دریافت نخواهند کرد

بر اساس اعلام رسمی شرکت سامسونگ، رابط کاربری One UI برای گوشی های پرچم دار گلکسی اس 9، اس 9 پلاس و نوت 9 اوایل سال آینده از راه خواهد رسید، با این حال خبر مأیوس کننده آنکه این ویژگی برای گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 ارائه نخواهد شد.اگر پیگیر اخبار دنیای فناوری باشید، احتمالاً در جریان هستید که سامسونگ به تازگی از نمایشگر منعطف Infinity Flex در کنار رابط کاربری One UI رونمایی کرد که صرفاً برای گوشی های با صفحه نمایش غول آسا توسعه یافته است.در همین خصوص.. سامسونگ رابط کاربری One UI را برای کار آسان با گوشی های بزرگ… ۱۷ آبان, ۱۳۹۷ بروزرسانی گلکسی اس 8 قابلیت فیلمبرداری سوپراسلوموشن و AR… ۲۷ شهریور, ۱۳۹۷سامسونگ سعی کرده المان های تعاملی مثل دکمه ها یا آیتم های اصلی را در نیمه پایینی صفحه جای داده و المان هایی را که صرفاً برای نمایش اطلاعات ظاهر می شوند در نیمه بالایی جای دهد. به این ترتیب در اکثر مواقع نیازی به لمس بخش بالایی صفحه نیست تا بتوانید با یک دست و با انگشت شست خود به راحتی با گوشی کار کنید.طبق اعلام شرکت کره ای، نسخه بتای این رابط کاربری از ماه آینده برای کاربران کشورهای ایالت متحده، آلمان و کره ای ارائه خواهد شد. البته در نظر داشته باشید تعداد گوشی هایی که قادر به دریافت این به روزرسانی هستند از انگشتان یک دست هم فراتر نمی رود. بر این اساس نسخه نهایی رابط کاربری One UI همراه با آپدیت اندروید 9 پای برای گوشی های گلکسی اس 9 و 9 پلاس در کنار گلکسی نوت 9 منتشر خواهد شد.با این تفاسیر پرچم داران سال گذشته سامسونگ رابط کاربری One UI را دریافت نخواهند کرد؛ مگر آنکه سامسونگ این رویه را در آینده تغییر دهد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 آپدیت رابط کاربری One UI‌ را دریافت نخواهند کرد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی اس 8 و گلکسی نوت 8 آپدیت رابط کاربری One UI‌ را دریافت نخواهند کرد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون