روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ‌نت: ماجراهای جکیل و هاید Jekyll and Hyde از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ‌نت: ماجراهای جکیل و هاید Jekyll and Hyde

فضای بازی Jekyll and Hyde در لندن دو قرن پیش و محیطی مرموز و اسرارآمیز تداعی شده است. بازی مربوط به رمانی است که ماجرای دو نفر به نام های جکیل و هاید را روایت می کند. دکتر جیکل که یک وکیل زبردست است با استفاده از سرنخ هایی که وجود دارد باید به جستجوی آقای هاید بپردازد و او را پیدا کند. شما در نقش این وکیل باید این سرنخ ها را در طول بازی کشف کرده تا با استفاده از آن ها پازل ها و معماهای طرح شده را پشت سر بگذارید و دروازه های بعدی را گشوده تا وارد مرحله بعد شوید.در مسیر به دست آوردن اطلاعات لازم برای رسیدن به سرنخ ها با اشخاص متفاوت و جالبی روبرو می شوید که هر کدام دارای شخصیت های منحصربفردی بوده و شما باید با دقت و هوش زیاد از آن ها اطلاعاتی که موردنیازتان هست را پیدا کنید. روند بازی به گونه ای است که عنصر زمان در آن حرف اول را می زند پس باید با دقت بالا و سرعت عمل زیاد به حل معماها بپردازید. گیم پلی بازی بسیار مهیج و جذاب بوده و شما را به محیط های مختلفی می کشاند که ساعت ها سرگرم بازی خواهید شد. در هر بخش داستان هم برایتان نمایش داده می شود تا مرحله به مرحله شاهد میزان پیشروی تان باشید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپ‌نت: ماجراهای جکیل و هاید Jekyll and Hyde از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ‌نت: ماجراهای جکیل و هاید Jekyll and Hyde از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون