روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پتنت جدید مایکروسافت سرفیس‌فون تاشو را نشان می‌دهد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پتنت جدید مایکروسافت سرفیس‌فون تاشو را نشان می‌دهد

به نظر می رسد که برگ برنده مایکروسافت سرفیس فون تاشو است. هفته پیش کمی از اطلاعات پروژه آندرومدا به بیرون درز کرد. این اطلاعات حاوی یک سری کدها بود که نشان می داد گوشی تاشو مایکروسافت قابلیت های یک گوشی هوشمند را دارد. اما امروز پتنتی که مایکروسافت تیر ماه سال پیش پر کرده بوده است، منتشر شد. این پتنت حاوی یک سری تصویرسازی است که به نظر می رسد اولین سری پتنت مایکروسافت برای گوشی تاشو است.به جای استفاده از دو صفحه و دو پنل، مایکروسافت تلاش خواهد کرد تا یک صفحه نمایش منعطف را بر روی دو پنل قرار دهد. میان دو پنل یک لولا قرار دارد و صفحه نمایش نیز مانند یک پل خواهد شد. وجود یک صفحه نمایش باعث می شود که استفاده از گوشی در حالت تبلت آسان باشد. هیچ خطی وجود ندارد که صفحه را جدا کند پس برای طراحی و نوشتن مناسب است.همچنین مشاهده تصاویر یا خواندن متون مختلف هم کار آسانی خواهد بود. دیگر حواس شما توسط یک برش فیزیکی پرت نخواهد شد. البته که سرفیس فون تاشو هنوز تولید و عرضه نشده، اما اگر به پتنت اعتماد داشته باشیم، محصول پایانی شاید شبیه به این تصاویر باشد.در همین خصوص.. با رفع ایراد آپدیت جدید ویندوز 10، مایکروسافت انتشار دوباره… ۲۰ مهر, ۱۳۹۷ مایکروسافت به کاربران ویندوز 10 در هنگام نصب فایرفاکس یا… ۲۳ شهریور, ۱۳۹۷این محصول که شاید با نام سرفیس فون تاشو یا سرفیس پرو تاشو عرضه شود، مخصوص کاربران تجاری خواهد بود. میزان امکاناتی که این محصول به یک کاربر تجاری می دهد فراوان است و آسایش زیادی به همراه خواهد داشت. می توان با این محصول تماس تجاری داشت و سپس شروع به کار بر روی یک قرارداد کرد!همانطور که گفتیم همچنان این محصول عرضه نشده و خبر رسمی از مشخصات این محصول وجود ندارد. اما پتانسیل این محصول بسیار بالا است و امکان انجام کارهای فراوانی را به شما خواهد داد. شرکت ها برای از بین بردن نیاز تبلت گوشی ها را بزرگ تر کردند، اما این محصول می تواند واقعا پل نهایی بین تبلت و گوشی باشد. همچنین که ممکن است ویندوز کامل تر و بهتری را درون خود اجرا کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان پتنت جدید مایکروسافت سرفیس‌فون تاشو را نشان می‌دهد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پتنت جدید مایکروسافت سرفیس‌فون تاشو را نشان می‌دهد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون