روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان مشارکت هواوی و آئودی در فناوری ساخت خودروهای بدون راننده در چین از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

مشارکت هواوی و آئودی در فناوری ساخت خودروهای بدون راننده در چین

آئودی (Audi) یکی از مطرح ترین برندهای بازار خودرو و از پیش قراولان عرضه توسعه خودروهای بدون سرنشین است که پس از آغاز همکاری با انویدیا در بحث استفاده از تراشه های سوپرکامپیوتری ویژه خودروها، به تازگی نیز از شروع همکاری با هواوی (Huawei) پرده برداشته که می تواند بیش از پیش روند توسعه خودروهای بدون سرنشین این برند آلمانی را سرعت بخشد.اولین برنامه مشترک هواوی (Huawei) و آئودی (Audi) ساخت و تجهیز خودروهای نسل چهارم خودران ایمن هست که در مکان هایی کنترل شده مورد استفاده قرار خواهند گرفت. هرچند اطلاعات زیادی از شیوه اجرا و جزئیایت این قرارداد منتشر نشده، با این حال هواوی به تازگی از یک Q7 SUV مجهز به سیستم فرماندهی خودکار سازگار با انواع سنسورها و دوربین های مورد نیاز که از طریق شبکه امن و پایدار با یکدیگر در ارتباط هستند رونمایی کرده است.در همین خصوص.. کوالکام مجوز تست خودروهای بدون راننده خود در کالیفرنیا را… ۵ دی, ۱۳۹۶ ژاپن سال آینده تاکسی های خودران را آزمایش خواهد کرد ۱۰ مهر, ۱۳۹۴قرار داده همکاری هواوی (Huawei) و آئودی (Audi) در اوایل تابستان منعقد شده است و در این ماه ها نیز گروهی از هر دو شرکت مشغول کارهای مطالعاتی بوده اند. البته شرکت آئودی در نظر دارد سال آینده یک دفتر مستقل در چین ایجاد کند.آئودی برای فعالیت در کشور چین بالاجبار بایستی با یکی از شرکت های این کشور وارد همکاری می شد، چراکه محدودیت های قابل توجهی از جمله دسترسی به نقشه های مسیریابی برای شرکت های خارجی در چین وجود دارد. البته آئودی اولین شرکتی نیست که تن به همکاری اجباری داده است، چراکه به عنوان مثال مرسدس بنز نیز برای فعالیت در بازار چین و فرار از محدودیت‎های دولت مرکزی با شرکت Baidu همکاری می کند.

برچسب ها:

مطلب با عنوان مشارکت هواوی و آئودی در فناوری ساخت خودروهای بدون راننده در چین از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان مشارکت هواوی و آئودی در فناوری ساخت خودروهای بدون راننده در چین از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون