روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان Huawei P20 Pro بادوام‌ترین طول عمر شارژ باتری گوشی‌های هوشمند را دارد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

Huawei P20 Pro بادوام‌ترین طول عمر شارژ باتری گوشی‌های هوشمند را دارد

چندی پیش رسانه معتبر Tom’s Guide به صورت زنده آزمایش هایی را روی جدید ترین دستگاه های سال انجام داد. نتایج این آزمایش ها نشان می دهد Huawei P20 Pro دارای با دوام ترین طول عمر شارژ باتری ها با 14 ساعت و 13 دقیقه، حتی با اختلاف 2 ساعت نسبت به Google Pixel 2 XL است.در همین خصوص.. هواوی چهار رنگ جدید برای پی 20 پرو معرفی کرد: شیشه ای و چرمی ۹ شهریور, ۱۳۹۷ آپدیت GPU Turbo برای پی 20 پرو هواوی از راه رسید ۲ شهریور, ۱۳۹۷دوام شارژ باطری سامسونگ نوت 9 با 11 ساعت و 26 دقیقه و وان پلاس 6 با 11 ساعت و 22 دقیقه ثبت شده و نکته قابل توجه این است که با وجود آنکه تنها مدت کوتاهی از رونمایی آیفون XS Max اپل می گذرد، اما دوام شارژ باتری این گوشی با 10 ساعت و 38 دقیقه در سطح متوسط قرار گرفته و رکورد ضعیف 9 ساعت و 41 دقیقه نیزبرای آیفون XS ثبت شده است.البته بنا بر شنیده ها هواوی قصد دارد این رکورد را نیز جابجا کند و در سری جدید گوشی های خود یعنی Mate 20 به خصوص در مدل Huawei Mate 20 Pro از باتری به مراتب قوی تری بهره ببرد و احتمالا دوباره شاهد برتری سری میت هواوی در بخش دوام شارژ باتری باشیم.

برچسب ها:

مطلب با عنوان Huawei P20 Pro بادوام‌ترین طول عمر شارژ باتری گوشی‌های هوشمند را دارد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان Huawei P20 Pro بادوام‌ترین طول عمر شارژ باتری گوشی‌های هوشمند را دارد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون