روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دستیار هوشمند الکسا آمازون یک میلیون درخواست ازدواج در سال گذشته داشته است! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دستیار هوشمند الکسا آمازون یک میلیون درخواست ازدواج در سال گذشته داشته است!

بیزینساینسایدر در گزارشیمدعی شده است که دستیار هوشمند الکسا آمازون در سال گذشته بیش از یک میلیون درخواست ازدواج داشته است. البته که تمامی جواب ها منفی بوده است و جواب الکسا عموما چنین جمله ای بوده: «ما در جاهای مختلفی از دنیا هستیم، به معنای کلمه! تو در زمین هستی و من در ابرها.»در همین خصوص.. مایکروسافت و والمارت برای رقابت با آمازون متحد می شوند ۲۶ تیر, ۱۳۹۷ آمازون برای اثبات ارسال سفارشات از درب خانه شما عکس می گیرد! ۱۵ اسفند, ۱۳۹۶اگرچه دارندگان دستیار هوشمند الکسا واقعا علاقه خاصی به این دستیار دارند و از هم صحبتی با او لذت می برند اما بدیهی است این درخواست ها به عنوان شوخی مطرح شده است. اما به هر حال بعضی از دارندگان دستیار هوشمند الکسا واقعا الکسا را به عنوان یک همسر خوش صحبت نگاه می کنند! در حقیقت یک خانم در نقدی برای The Atlantic اشاره کرده که به دستیار هوشمند گوگل اعلام کرده که تنها است و این اطلاعات را با همسر خود به اشتراک نگذاشته است.بر اساس تحقیقات NPR و Edison Research تا سال 2021 به تعداد آدم های روی کره زمین، دستیار هوشمند وجود خواهد داشت. البته ممکن است برخی دارندگان، چندین دستگاه از یک دستیار هوشمند را داشته باشند تا همه جا دسترسی وجود داشته باشد. در هر صورت این یک مسئله نسبتا عجیب است. به نظر می رسد دستیار هوشمند الکسا توانسته یک ارتباط احساسی با کسانی ایجاد کند که با همسر خود این ارتباط را ندارند. اما مطمئنا الکسا گزینه ای بهتر از تمام انسان ها را در ذهن خود دارد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان دستیار هوشمند الکسا آمازون یک میلیون درخواست ازدواج در سال گذشته داشته است! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دستیار هوشمند الکسا آمازون یک میلیون درخواست ازدواج در سال گذشته داشته است! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون