روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس‌ال گوگل چراغ هشدار یا همان LED notification ندارند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس‌ال گوگل چراغ هشدار یا همان LED notification ندارند

چراغ هشدار یا همان LED Notification که سال هاست در تمامی دستگاه های اندرویدی دیده می شود، در محصولات تازه شرکت گوگل وجود ندارد. پیکسل 3 با وجود اراده گوگل ناچ ندارد و فضای مناسبی دارد، همچنین پیکسل 3 ایکس ال هم به نظر فضای کافی برای قرار دادن یک چراغ هشدار ساده را دارد. اما به نظر می رسد گوگل یک سیاست ضد مصرف کننده را پیش گرفته و این آخرین نمایش شرکت است.گوگل به جای چراغ هشدار، از صفحه Always-On استفاده کرده است و وجود آن را کافی دانسته است. در مواردی این صفحه کارایی مناسبی دارد اما به هیچ وجه جایگزین کامل چراغ هشدار نیست. تصور کنید گوشی شما در جای دوری قرار دارد، این صفحه اطلاعات کافی را از فاصله به شما نمی دهد. اما یک چراغ هشدار سه رنگ می تواند ماهیت یک هشدار را به راحتی نمایش دهد.گوگل در پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس ال از سخت افزار عجیب و بحث برانگیزی استفاده کرده و قیمت آنها نیز این سخت افزار را توجیه نمی کند. اول از همه، گوگل از 4 گیگابایت رم استفاده کرده، در صورتی که گوشی های معمولی هم امروزه از 6 گیگابایت رم استفاده می کنند. ناچ بالای دستگاه هم کاملا آماج حملات بوده است. پشت دستگاه از جنس شیشه است و مقاومت کمی در مقابل خط و خش دارد.در همین خصوص.. گوگل قصد اضافه کردن ناچ به پیکسل 3 را هم داشته اما محدودیت… ۱۸ مهر, ۱۳۹۷ دیسپلی میت فعلا درجه A+ را برای صفحه نمایش پیکسل 3 ایکس ال… ۱۸ مهر, ۱۳۹۷گوگل با حذف چراغ هشدار جعبه پاندورا را باز کرده و ممکن است اتفاقات ناخوشایندی رخ دهد. حالا مسیر برای حذف این چراغ از دیگر گوشی های اندروید مشخص است. برخی شرکت ها مانند شیائومی چراغ هشدار خود را کم رنگ و کم نور کرده اند و به نظر می رسد وقت خداحافظی با این قابلیت رسیده است.هر وقت یک شرکت بزرگ دست به حذف یک قابلیت این چنینی می زند، دیگر شرکت ها نیز این مسیر را طی می کنند. چراغ هشدار تنها نیست. باتری های جداشونده، جک هدفون و پشتیبانی از حافظه microSD همگی از قربانیان سیاست شرکت های بزرگی مانند اپل و گوگل هستند.نظرات خود را در مورد سیاست گوگل با فارنت به اشتراک بگذارید. به نظر شما شرکت های دیگر هم چنین کاری را انجام خواهند داد؟

برچسب ها:

مطلب با عنوان پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس‌ال گوگل چراغ هشدار یا همان LED notification ندارند از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان پیکسل 3 و پیکسل 3 ایکس‌ال گوگل چراغ هشدار یا همان LED notification ندارند از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون