روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان جک هدفون سامسونگ سال آینده از محصولات حذف خواهد شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

جک هدفون سامسونگ سال آینده از محصولات حذف خواهد شد

جک هدفون سه سال پیش برای اولین بار توسط اپل از گوشی های هوشمند حذف شد. این باعث شد که در این سه سال چندین شرکت همانند اپل جک هدفون را در برخی از محصولات کنار بگذارند. اما جک هدفون سامسونگ همچنان در تمامی گوشی ها قرار دارد. سامسونگ در محصولات اصلی و فرعی خود این جک را حذف نکرده. اما به نظر می رسد آینده ای متفاوت در انتظار ماست.البته خیلی نگرانی نباشید. گزارش شده که جک هدفون در سامسونگ گلکسی اس 10 همچنان در دستگاه خواهد بود و انتظار می رود این جک حذف نشود. به جای حذف جک از اس 10، برخی گزارشات حاکی از این است که جک هدفون سامسونگ از پایین سال آینده حذف خواهد شد. این مسئله همچنان در مورد پرچمدار این شرکت است. احتمال کمی وجود دارد که گلکسی نوت 10 حذف شود.این اتفاق در آینده نزدیک رخ خواهد داد و این امر قطعی است. اما فعلا مسئله این است که کدام پرچمدار قربانی خواهد بود؟ سامسونگ باید بین دو محصول گلکسی نوت 10 و همچنین گلکسی اس 11 که در سال 2020 عرضه می شود انتخابی داشته باشد.در همین خصوص.. سونی توضیح می دهد: چرا جک هدفون در اکسپریا XZ2 حذف شده است؟ ۲۳ اسفند, ۱۳۹۶ شایعه: اپل یک دانگل تبدیل برای اتصال جک 3.5 میلی متری هدفون… ۱ تیر, ۱۳۹۵دلیل حذف جک هدفون برای سامسونگهمچنان دلیل خاصی پشت حذف جک هدفون سامسونگ وجود ندارد و در گزارشات اشاره ای به دلیل این مسئله نشده است. اپل در ابتدا به دلیل بزرگ تر کردن موتور تپتیک جک هدفون را از آیفون حذف کرد. اما ممکن است یک دلیل تجاری وجود داشته باشد.سامسونگ می خواهید خط تولید محصولات صوتی بی سیم خود را با عرضه Samsung Buds گسترش دهد. حذف جک هدفون سامسونگ را در موقعیتی مناسب برای فروش بیشتر محصولات بی سیم قرار می دهد. همچنین این کار به سامسونگ اجازه می دهد که باتری های بزرگ تری را درون محصولات خود قرار دهید.البته حذف جک هدفون سامسونگ اتفاقی بود که دیر و زود داشت اما سوخت و سوزی در کار نبود. هیچ بخشی از این خبر یا اخبار آینده در این مورد نباید غافلگیرکننده باشد. با این حال، جای ستایش دارد که سامسونگ این همه مدت به این تکنولوژی پایبند بود. شرایط بازار هدفون های بی سیم فعلا بهتر از سه سال پیش است و امید این است که به سود بهبود بیشتری برود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان جک هدفون سامسونگ سال آینده از محصولات حذف خواهد شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان جک هدفون سامسونگ سال آینده از محصولات حذف خواهد شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون