روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان محدودیت سخت‌افزاری باعث تغییر طراحی گوشی‌های پیکسل 3 شده از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

محدودیت سخت‌افزاری باعث تغییر طراحی گوشی‌های پیکسل 3 شده

همانطور که اشاره کردیم گوگل دو طراحی نسبتا متفاوت را استفاده کرده است. البته نکته اصلی در صفحه نمایش هر دو گوشی است. پیکسل 3 ایکس ال یک بریدگی یا همان ناچ در بالای خود دارد و پیکسل 3 از داشتن این ناچ بهره مند نیست. اما به نظر می رسد اوضاع می توانسته بدتر باشد.گوگل پس از معرفی سری جدید پیکسل 3 اعلام کرده که قصد داشته در طراحی گوشی های پیکسل 3 یک ناچ به پیکسل 3 معمولی هم اضافه کند. در واقع اگر همه چیز درست پیش می رفت، پیکسل 3 هم یک ناچ بر روی صفحه نمایش خود داشت. اما متاسفانه برای شرکت و شاید خوشبختانه برای مصرف کنندگان، محدودیت های سخت افزاری مانع این کار شد. در حقیقت این امر غیرممکن بود.در همین خصوص.. دیسپلی میت فعلا درجه A+ را برای صفحه نمایش پیکسل 3 ایکس ال… ۱۸ مهر, ۱۳۹۷ پیکسل 3 و پیکسل 3XL گوگل سرانجام معرفی شدند؛ با صفحه نمایش… ۱۷ مهر, ۱۳۹۷گوگل علاقه خاصی به قرار دادن یک اسپیکر استریو وهمچنین دو دوربین سلفی بر روی پیکسل 3 داشت اما برای قرار دادن هر دوی این امکانات بر روی یک ناچ، ناچ دستگاه باید بزرگ تر از حد معمول می شد. گوگل هم از این ایده استقبال نکرد و مجبور شد که کاملا ایده را تغییر دهد.گوگل از آینده طراحی محصولاتش چیزی نمی گوید. اما با نگاهی به طراحی گوشی های پیکسل 3 می توان یک سری نکات را آموخت. همین مسئله که گوگل به فکر گذاشتن یک ناچ درون پیکسل 3 بوده، یعنی به هر حال باید منتظر ظهور ناچ باشیم. امکان دارد که سال آینده تمامی نسخه ها ناچ داشته باشند و در عین حال امکان دارد که پیکسل 3 ما را با آخرین گوشی بدون ناچ پیکسل روبرو کرده باشد.البته در یک سال ممکن است اتفاقات مختفی رخ دهد. شاید تکنولوژی گوشی های بدون حاشیه به یک پختگی برسد. باید منتظر گذر زمان بود و دید که گوگل چه تصمیمی برای طراحی گوشی های جدید خود خواهد گرفت. اگر همانند طراحی گوشی های پیکسل 3، دوباره ناچ را درون دستگاه ببینیم، شاید سایز کلی دستگاه کوچک تر شود. همچنین امکان دارد که حاشیه پایین دستگاه هم از بین برود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان محدودیت سخت‌افزاری باعث تغییر طراحی گوشی‌های پیکسل 3 شده از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان محدودیت سخت‌افزاری باعث تغییر طراحی گوشی‌های پیکسل 3 شده از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون