روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان ورود دو مرحله‌ای به اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن فراهم شد / آموزش از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

ورود دو مرحله‌ای به اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن فراهم شد / آموزش

اغلب سرویس های آنلاین مانند شبکه های اجتماعی و پیام رسان های موبایلی معتبر برای حفاظت از حریم خصوصی کاربرانشان مراحل تشخیص هویت مبتنی بر پیامک را ارائه می دهد که بر اساس آن فرد علاوه بر وارد کردن رمز عبور اصلی، بایستی رمز یک بار مصرفی که به شماره از پیش تعیین شده ارسال می شود را وارد کند تا به محیط کاربری دسترسی پیدا کند.هرچند تا چند سال پیش این یک روش امن و قابل اعتماد محسوب می شد، با این حال به مرور زمان و پس از سو استفاده های انجام شده توسط هکرها و برخی دولت ها که به سیم کارت افراد دسترسی داشتند ناامن شد.جدیدترین روش تایید هویت دومرحله ای که شرکت هایی مانند مایکروسافت، گوگل و جدیدا فیس بوک از آن استفاده می کنند، استفاده از اپلیکیشن های دیگر است. ویژگی ورود دو مرحله ای به اینستاگرام نیز به عنوان یک ویژگی جدید به این برنامه محبوب اضافه شده است.به طوری که کاربران علاوه بر ویژگی تایید هویت دومرحله ای از طریق پیامک، زین پس قادر خواهند بود به واسطه اپلیکیشن های نصب شده بر روی گوشی یا تبلت خود نیز هویت خود را احراز کند.در همین خصوص.. اینستاگرام حالا ویدئوهای طولانی را برای استوری به چند بخش… ۱۶ مهر, ۱۳۹۷ اینستاگرام قابلیت نیم تگ (Nametag) را معرفی کرد ۱۴ مهر, ۱۳۹۷فعال کردن ورود دو مرحله ای به اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشنپس از فعال کردن این ویژگی از بخش تنظیمات، اینستاگرام به طور خودکار برنامه های سازگار با آن که بر روی دستگاه همراه شما نصب شده را شناسایی و یا نصب انها را به شما پیشنهاد می دهد تا از این طریق تایید هویت دومرحله ای را انجام دهد.این ویژگی فعلاً با برنامه های Google Authenticator و Duo Mobile سازگاری دارد و از ورود افرادی که حتی به سیم کارت شما دسترسی دارند جلوگیری خواهد کرد.این ویژگی با مراجعه به بخش تنظیمات حریم خصوصی اپلیکیشن اینستاگرام (در هر دو نسخه اندروید و iOS) و رفتن به بخش Two-Factor Authentication قابل دسترس است. سایر توضیحات و شیوه کارکرد آن نیز در همین بخش درج شده است.یادتان باشد پس از استفاده از این برنامه ها، کدی در اختیار شما قرار داده می شود که باید آن را در جایی مطمئن ذخیره کنید تا در روز مبادا مثلا گم شدن گوشی یا .. بتوانید به آن دسترسی داشته باشید در غیر این صورت باید ورود دوباره به اکانت خود را برای همیشه فراموش کنید!

برچسب ها:

مطلب با عنوان ورود دو مرحله‌ای به اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن فراهم شد / آموزش از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان ورود دو مرحله‌ای به اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن فراهم شد / آموزش از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون