روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان گلکسی A9 سامسونگ اولین گوشی هوشمند با دوربین چهارگانه در راهست از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

گلکسی A9 سامسونگ اولین گوشی هوشمند با دوربین چهارگانه در راهست

انتظار داریم که سامسونگ گوشی میان رده گلکسی A9 را در چند روز آینده معرفی کند. این دوربین اما یک میان رده معمولی نخواهد بود. دوربین گلکسی A9 در حقیقت یک مجموعه متشکل از چهار دوربین مختلف است. سامسونگ با عرضه این گوشی، تبدیل به اولین شرکتی خواهد شد که چهار دوربین مختلف را درون یک گوشی قرار می دهد.امروز چهارشنبه، 18 مهر، دو منبع خبری اطلاعات مربوط به این گوشی هوشمند را پیش از رونمایی رسمی آن منتشر کردند. اولین منبع که Evan Blass مشهور است و دیگری MySmartPrice که او هم در درز این اطلاعات دست داشت. هر دو آنها رندرهایی را از دوربین گلکسی A9 منتشر کردند. در این تصاویر چهار دوربین مختلف به شکل عمودی پشت گوشی قرار گرفته اند.دو گوشی V20 ال جی و همچنین P20 هواوی، هر دو سه دوربین درون خود دارند. با سه دوربین هم گوشی به اندازه کافی عجیب به نظر می رسد و باید گفت که چهار دوربین واقعا عجیب خواهد بود.در همین خصوص.. در نمایشگاه ایفا 2018 سامسونگ فناوری های آینده زندگی متصل را… ۱۰ شهریور, ۱۳۹۷ سامسونگ اسپیکر هوشمند گلکسی هوم را با دستیار صوتی بیکسبی… ۱۸ مرداد, ۱۳۹۷هر چهار دوربین گلکسی A9 هر کدام یک ماهیت جداگانه دارند. دوربین ابتدایی از بالا، یک دوربین واید 8 مگاپیکسل است که می تواند 120 درجه را پوشش دهد و تصویری عریض ثبت کند. دوربینی پایینی یک دوربین زوم خواهد بود که قابلیت زوم اپتیکال دو برابر را دارا است و 10 مگاپیکسل رزولوشن عکس آن است. دوربین سومی قرار است دوربین اصلی گوشی است و 24 مگاپیکسل رزولوشن دارد. پایین ترین دوربین هم یک سنسور عمق است که برای تصاویر پرتره کارایی خوبی خواهد داشت.دوربین گلکسی A9 مطمئنا امکانات فراوانی را به شما ارائه خواهد داد. این همه انتخاب مطمئنا برای علاقه مندان به عکاسی فوق العاده است. اما سامسونگ باید بتواند از پس این همه دوربین بربیاید. همه چیز باید به درستی عملیاتی شود وگرنه با یک محصول نه چندان کارآمد روبرو خواهیم بود.باید منتظر ماند که این گوشی تا چند روز آینده منتشر شود. مطمئنا در زمان انتشار به دوربین گلکسی A9 بیشتر خواهیم پرداخت. در چند روز آینده حتما با فارنت همراه باشید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان گلکسی A9 سامسونگ اولین گوشی هوشمند با دوربین چهارگانه در راهست از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان گلکسی A9 سامسونگ اولین گوشی هوشمند با دوربین چهارگانه در راهست از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون