روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان دیسپلی‌میت فعلا درجه A+ را برای صفحه‌نمایش پیکسل 3 ایکس‌ال در نظر گرفت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

دیسپلی‌میت فعلا درجه A+ را برای صفحه‌نمایش پیکسل 3 ایکس‌ال در نظر گرفت

اگر به خاطر داشته باشید، دیسپلی میت سال گذشته به دلیل مشکلات نمایشگر به کار رفته در پیکسل 2، از بررسی و امتیاز دهی به این گوشی امتناع ورزید، با این حال به فاصله تنها یک شب پس از معرفی پرچم دار جدید گوگل، عنوان درجه A+ را برای صفحه نمایش پیکسل 3 ایکس ال انتخاب کرده است.صفحه نمایش پیکسل 2 سال گذشته با مشکلاتی از قبیل سوختگی پیکسل ، اشباع رنگ، ته رنگ آبی صفحه ‏نمایش و ایجاد هاله بنفش روبه رو بود اما امسال گوگل به میزانی از کیفیت صفحه نمایش پیکسل 3 ایکس ال اطمینان داشته که حتی یک روز پیش از رونمایی رسمی، نسخه ای از آن را برای کارشناسان دیسپلی میت ارسال کرده است و و نهایتاً باعث شده تا دیسپلی میت در یکتوئیت اعلام کندکه در حال حاضر درجه A+ و عنوان بهترین نمایشگر موبایلی به پیکسل 3 ایکس ال تعلق گرفته است اما ریز جزئیات و نتایج کامل بررسی صفحه نمایش پیکسل 3 ایکس ال در تاریخ 23 مهرماه منتشر خواهد شد.در همین خصوص.. گوگل قصد اضافه کردن ناچ به پیکسل 3 را هم داشته اما محدودیت… ۱۸ مهر, ۱۳۹۷ درز جزئیات قابلیت هوش مصنوعی دوربین گوشی های پیکسل 3 گوگل… ۱۷ مهر, ۱۳۹۷با توجه به این توضیح کوتاه، چیزی زیادی در رابطه با ویژگی های این نمایشگر دستگیرمان نمی شود اما پیش تر عنوان بهترین نمایشگر موبایلی از سوی این موسسه به آیفون X اعطا شده بود؛ هرچند که دیسپلی میت به شکل مغرضانه ای در رابطه با پنل های OLED ساخت سامسونگ نظر می دهد و حتی از بررسی بسیاری از مدل ها دیگر نیز شانه خالی می کند.از آنجا که پنل پیکسل 2 توسط ال جی تأمین شده بود، احتمالاً صفحه نمایش پیکسل 3 ایکس ال را هم این شرکت کره ای ساخته است. البته ال جی در چند وقت اخیر سرمایه گذاری سنگینی برای افزایش کیفیت پنل های OLED خود انجام داده است، موضوعی که نتیجه آن به خوبی در گوشی وی 40 قابل مشاهده است.

برچسب ها:

مطلب با عنوان دیسپلی‌میت فعلا درجه A+ را برای صفحه‌نمایش پیکسل 3 ایکس‌ال در نظر گرفت از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان دیسپلی‌میت فعلا درجه A+ را برای صفحه‌نمایش پیکسل 3 ایکس‌ال در نظر گرفت از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون