روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آپدیت iOS 12.0.1 اپل برای رفع مشکل شارژ و مشکلات وای‌فای آیفون XS عرضه شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آپدیت iOS 12.0.1 اپل برای رفع مشکل شارژ و مشکلات وای‌فای آیفون XS عرضه شد

همانطور که شنیده اید آیفون XS و XS مکس های موجود در بازار دچار مشکلاتی مربوط به شارژ نشدن در هنگام خاموش بودن صفحه هستند. برای اینکه به عمق ماجرا پی ببرید لازم است بدانید که گزارشاتی مبنی بر وجود مشکل در کیفیت وای فای این گوشی ها نیز منتشر شده است. این ها مشکلاتی است که قرار بود در آپدیت iOS 12.0.1 اپل رفع شود اما ظاهرا روند این امر مقداری سرعت پیدا کرده است.در همین خصوص.. دوربین آیفون XS مکس با امتیاز ۱۰۵ در رتبه دوم پس از پی ۲۰… ۱۲ مهر, ۱۳۹۷ اپل iOS 12.1 beta را با رفع مشکل شارژ، اموجی های جدید و… ۱۱ مهر, ۱۳۹۷اپل اخیرا آپدیت iOS 12.0.1 را منتشر کرده است. این آپدیت جهت رفع مشکلات شارژ و وای فای گوشی های آیفون XS و XS مکس انتشار یافته است. در لیست تغییرات این آپدیت آمده است:رفع عدم شارژ فوری گوشی های آیفون XS پس از اتصال به کابل لایتنینگرفع مشکل وای فای مبنی بر اتصال به شبکه های 2.4 گیگاهرتز به جای اتصال به 5 گیگاهرتز در گوشی های آیفون XSمشخص نیست که این راه حل یک راه حل همیشگی باشد و یا اینکه اپل با ارائه این آپدیت تنها برای مدت کوتاهی تا زمان انتشار نسخه 12.1 می خواهد کاربران را راضی نگه دارد. در هر صورت اگر مواردی از مشکلات بالا گریبان گیر شما شده بهتر است نیم نگاهی به آپدیت 12.0.1 داشته باشید. همچنین تعدادی مشکل دیگر با این آپدیت جزئی رفع خواهد شد.

برچسب ها:

مطلب با عنوان آپدیت iOS 12.0.1 اپل برای رفع مشکل شارژ و مشکلات وای‌فای آیفون XS عرضه شد از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آپدیت iOS 12.0.1 اپل برای رفع مشکل شارژ و مشکلات وای‌فای آیفون XS عرضه شد از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون