روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ‌نت: حل پازل‌های خلاقانه در بازی Heart Box - Physics Puzzles از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ‌نت: حل پازل‌های خلاقانه در بازی Heart Box - Physics Puzzles

شخصیت اصلی بازی Heart Box یک ربات است که در حال از دست دادن شارژش بوده و شما باید آن را به منبع تغذیه شارژ رسانده تا دوباره جان بگیرد. در پیدا کردن مسیری که باید ربات را هدایت کرده تا به مقصد برسد درگیر چالش های جذاب و متعددی خواهید شد. این چالش ها و به طور کلی پیدا کردن مسیر اصلی در ابتدای بازی بسیار ساده به نظر می رسند اما هرچقدر که مراحل بالاتر می روند به طبع بر میزان سختی آن ها افزوده می شود و این خود بازی را مهیج تر و اعتیادآورتر نموده.در مسیرتان اجزای رنگی وجود دارند که با برخورد به آن ها منفجر شده و علاوه بر خودشان هر شی در اطرافشان را نیز فرومی ریزند. باید از این ویژگی به نفع خود و در راستای پیدا کردن راه اصلی استفاده نمایید. بازی دارای گرافیکی واقع گرایانه و موسیقی متن هیجان انگیزی است. طی بیش از 100 مرحله از این بازی درمی یابید که چگونه با استفاده از قوانین ساده فیزیک می توانید مسیر را برای این ربات شیرین در آستانه خاموشی هموار کنید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپ‌نت: حل پازل‌های خلاقانه در بازی Heart Box - Physics Puzzles از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ‌نت: حل پازل‌های خلاقانه در بازی Heart Box - Physics Puzzles از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون