روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان یادگیری آسان زبان انگلیسی با Easy English / دانلود برای اندروید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

یادگیری آسان زبان انگلیسی با Easy English / دانلود برای اندروید

اگر می خواهید زبان انگلیسی را از پایه یاد بگیرید بهتر است ابتدا با نصب Easy English به یادگیری واژگان انگلیسی بپردازید. حتما می دانید که اپ های بیشماری در این زمینه وارد بازار شده اند اما هرکدام ویژگی های منحصربفردی داشته که هرکدام را از دیگری مجزا می کند. در این اپ با متدهای جذاب و زیبا این امر برایتان شیرین و لذتبخش خواهد شد. در این اپ با بیش از 80 کلمه آشنا خواهید شد.شاید به نظر کم بیاید اما وقتی وارد مراحل یادگیری شوید خواهید دید که تا چه اندازه همین میزان از لغات برایتان کاربردی بوده و وقتی در کنار آشنایی با ظاهر کلمات و نیز معانی آن ها، شیوه صحیح تلفظشان نیز برایتان به نمایش دربیاید، متوجه می شوید که همین تعداد لغت نیز به زمان زیادی نیاز دارد. در این اپ با استفاده از تصاویر مربوط به کلمات، قدرت به ذهن سپردن آن ها افزایش یافته و استفاده از تعاریف بسیار ساده باعث می شود که روند یادگیری برای همه به سادگی و با سرعت بالایی ادامه داشته باشد. ظاهر اپ بسیار جذاب و زیباست و کاربر را کمتر دچار خستگی می کند. نبود بنرهای تبلیغاتی در این اپ از مزایای آن محسوب می شود.

برچسب ها:

مطلب با عنوان یادگیری آسان زبان انگلیسی با Easy English / دانلود برای اندروید از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان یادگیری آسان زبان انگلیسی با Easy English / دانلود برای اندروید از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون