روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان باج‌افزار SamSam تاکنون 6 میلیون دلار از قربانیان خود درآمد داشته است! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

باج‌افزار SamSam تاکنون 6 میلیون دلار از قربانیان خود درآمد داشته است!

موسسه تحقیقاتی Sophos اطلاعات جدید و جالبی از باج افزار SamSam منتشر کرده است که بر اساس این اطلاعات میزان ضرری که این باج افزار به کاربران زده بیشتر از چیزی است که تاکنون تصور می شد. جالب است بدانید این باج افزار چیزی حدود 6 میلیون دلار از قربانیان خود بدست آو رده است.باج افزار SamSam، با سایر باج افزارهای رایج فرق می کند و با مخفیانه ترین شیوه های موجود کاربران را هدف قرار می دهد. این با ج افزار توسط تیم یا فرد بسیار متخصصی مدیریت می شود و حمله های این باج افزار کاملا مدیریت شده انجام می شود تا بیشترین ضرر را به کاربر وارد کند.در همین خصوص.. قربانیان باج افزار از سال ۲۰۱۴ تاکنون ۲۵ میلیون دلار باج… ۴ مرداد, ۱۳۹۶ یک باج افزار جدید بانک ها، خطوط هوایی و تأسیسات اروپا را… ۶ تیر, ۱۳۹۶جالب اینجاست که باج افزار SamSam نسبت به سایر باج افزارهای موجود به صورت گسترده و وسیعی عمل نمی کند و همین امر باعث شده است تا جزئیات نحوه عملکرد و حملاتی که توسط آن انجام می شود کاملا مشخص نشود. به همین دلیل است که از آذر ماه سه سال پیش تاکنون توانسته است به حملات خرابکارانه خود ادامه دهد.این امر باعث شده تا حملات باج افزار SamSam در بازه های زمانی کندتری نسبت به سایر باج افزارها انجام شود و به صورت میانگین روزی یک بار شاهد حمله این باج افزار به کامپیوترهای کاربران هستیم. افرادی که مورد حمله این باج افزار واقع می شوند ضررهای مختلفی را شاهد خواهند بود اما با توجه به سرعت کند حمله های این باج افزار جای نگرانی وجود ندارد که سیستم شما به این بدافزار آلوده شده باشد.در مجموع پیشنهاد می کنیم برای امنیت کامپیوتر خود در برابر بدافزار SamSam و سایر بدافزارها همیشه نکات ایمنی را در نظر داشته باشید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان باج‌افزار SamSam تاکنون 6 میلیون دلار از قربانیان خود درآمد داشته است! از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان باج‌افزار SamSam تاکنون 6 میلیون دلار از قربانیان خود درآمد داشته است! از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون