روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان آمار فروش گوشی‌های سونی نسبت به سال پیش تقریباً نصف شده است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

آمار فروش گوشی‌های سونی نسبت به سال پیش تقریباً نصف شده است

بر کسی پوشیده نیست که اوضاع سونی در بازار گوشی هوشمند مناسب نیست و روزبه روز بر وخامت آن هم افزوده می شود. به عنوان مثال جدیدترین آمار ارائه شده از سوی شرکت ژاپنی نشان می دهد که تقریباً فروش گوشی های سونی نسبت به سال گذشته نصف شده است.بر این اساس در سه ماه دوم سال 2018 شرکت سونی تنها 2 میلیون گوشی هوشمند به بازار عرضه کرده است که 1.4 میلیون دستگاه کمتر از مدت مشابه سال گذشته است. بار دیگر تائید می کنیم تنها دو میلیون دستگاه؛ تعدادی که احتمالاً اپل در همین حین که ما مشغول نوشتن این مطلب هستیم توانسته آیفون بفروشد.در همین خصوص.. سونی یک تیزر مرموز برای پرچم دار بعدی خود در MWC منتشر کرد ۱ اسفند, ۱۳۹۶ همکاری XPERIA و متیو ویلیس برای به تصویر کشیدن جهانی از… ۲۷ آبان, ۱۳۹۶پیش تر برای سونی فروش 10 میلیون دستگاه گوشی هوشمند در سال ۲۰۱۸ و سودی بالغ بر 5.4 میلیارد دلار پیش بینی شده بود، اما با نتایج ناامید کننده ای که این شرکت در ۳ ماهه دوم سال ۲۰۱۸ ثبت کرده است، دسترسی به این عدد کمی دور از ذهن به نظر می رسد. لازم به یادآوری است که این شرکت سال گشته نیز موفق به فروش ۱۳.۵ میلیون دستگاه شده بود.با توجه به آمار فروش گوشی های سونی ، این شرکت ژاپنی با اچ تی سی بر سر تصاحب دستیابی به جایگاه ضعیف ترین تولید کننده جهانی گوشی اندرویدی رقابت می کنند. به هر حال با وجود انتظارات مبنی بر کاهش فروش موبایل های سونی که مسبب اصلی آن طراحی قدیمی است، انتظار می رود که این شرکت همچنان به سیاست های اقتصادی خود برای کاهش هزینه ها ادامه دهد.

مطلب با عنوان آمار فروش گوشی‌های سونی نسبت به سال پیش تقریباً نصف شده است از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان آمار فروش گوشی‌های سونی نسبت به سال پیش تقریباً نصف شده است از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون