روی خط خبر

موضوع: نرم افزار،اپلیکیشن و بازی منبع: فارنت
امتیاز: 5 5

مطلب با عنوان اپ‌نت: دفترچه یادداشت شخصی اندروید Private Notepad از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است.

اپ‌نت: دفترچه یادداشت شخصی اندروید Private Notepad

این روزها دیگر کمتر کسی پیدا می شود که برای ثبت نکات موردنظرش از دفترچه یادداشت کاغذی و قلم استفاده کند. چرا که با پیشرفت ابزار تکنولوژی و آمدن دفترچه های یادداشت مجازی این کار بسیار ساده تر شده و در عین حال در هر زمان و مکانی به آن دسترسی خواهید داشت. اپلیکیشن Private Notepad یکی از با امکانات ترین ها در این زمینه می باشد که امروز برایتان به بررسی آن می پردازیم. این اپ می تواند هر نوع یادداشتی را به ثبت برساند و کاملا به صورت خودکار آن را برایتان ذخیره کند. در ادامه به راحتی به هرکدام از یادداشت هایتان که بخواهید می توانید دسترسی پیدا کنید.این حالت خودکار به شما کمک می کند تا دیگر نگران از دست رفتن مطالبتان در صورت بروز مشکل نباشید. در ادامه می توانید از امنیت آن اطمینان حاصل کنیدو یادداشت هایتان را دور از دسترس سایرین قرار داده و با خیالی آسوده از آن ها نگهداری نمایید. برای حفظ امنیت می توانید به چند طریق عمل کرده و یادداشت ها را قفل کنید مثلا از کد امنیتی استفاده کنید و یا سایر امکانات امنیتی. در ادامه با انتخاب از بین تم های رنگی متنوع محیط اپ را به دلخواه خودتان بسازید و با پشتیبان گیری از اطلاعات آن با خاطری آسوده یادداشت های مهمتان را به Private Notepad واگذار نمایید.

برچسب ها:

مطلب با عنوان اپ‌نت: دفترچه یادداشت شخصی اندروید Private Notepad از وب سایت فارنت farnet با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

مطلب با عنوان اپ‌نت: دفترچه یادداشت شخصی اندروید Private Notepad از وب سایت فارنت با درج لینک اصلی خبر نمایش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر به فارنت farnet مراجعه نمائید.

اخبار گوناگون